Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Viete, v ktorom mesiaci sa rodia najbystrejšie deti a v ktorý deň sa narodilo najviac ľudí na svete?

Zaujíma vás, kedy sa údajne rodia tie najbystrejšie deti? Štúdia, ktorá skúmala viac ako milión žiakov základných škôl, priniesla zaujímavé výsledky.

Aj vám sa zdá, že v septembri neprejde hádam ani deň bez toho, že by niekto z vašich priateľov neoslavoval narodeniny? Nebude to len zdanie. Práve september je mesiac, keď sa celosvetovo narodí počas roka najviac detí. Konkrétne dátum 9. 9. je dňom, keď najviac ľudí na svete oslavuje narodeniny.

 

Kedy sa rodia tie najbystrejšie deti?

Septembrové deti však majú podľa americkej štúdie jednu veľkú výhodu. Patria údajne medzi tie najbystrejšie. Vedci zistili, že práve žiaci narodení v septembri dosahovali v škole lepšie výsledky ako ich ostatní spolužiaci. Pripisovali to aj faktu, že do školy nastúpili často ako najstarší v ročníku.

 

Aj filmové hviezdy sa rodia na jeseň

V septembri sa rodia nielen bystré deti, ale očividne aj tie s hereckým talentom. Veľké množstvo najslávnejších hollywoodskych hviezd sa totiž narodilo práve v deviatom mesiaci roka. Ktoré napríklad?

Keanu Reeves

Mimoriadne obľúbený herec Keanu Reeves sa narodil hneď začiatkom mesiaca, 2. septembra 1964 v Libanone. Jeden z mnohých jeho filmov John Wick si môžete vychutnať aj vo videotéke, ktorú máte k vašej Horizon TV.

 

 

Charlie Sheen

Búrlivák Charlie Sheen sa narodil 3. septembra 1965 v New Yorku. Jeho sitkom Dva a pol chlapa sa momentálne vysiela aj na televízii DajTo.

 

 

Evan Rachel Wood

Vychádzajúca hviezda posledných rokov Evan Rachel Wood sa narodila 7. septembra 1987 v USA. Prvé tri série populárneho seriálu Westworld, v ktorom hrá jednu z hlavných úloh, si môžete pozrieť v HBO GO, ktoré je súčasťou balíčka HBO.

 

 

Martin Freeman

Obľúbený britský herec, ktorý má za sebou už niekoľko skvelých hereckých výkonov, sa narodil 8. septembra 1971 v Anglicku. Trilógiu Hobit, v ktorej hviezdi, nájdete vo videotéke HBO GO, ktorá je súčasťou balíčka HBO.

 

 

Ďalší známi septembroví oslávenci: Adam Sandler, Catherine Zeta-Jones, Zendaya, Colin Firth, Salma Hayek, Hugh Grant, Michael Douglas, Will Smith, Idris Elba a iní.

 

Photo © Eric Charbonneau for Lionsgate, Photo © Lionsgate, Photo © Columbia Broadcasting System (CBS), Photo © Columbia Broadcasting System (CBS), Photo © HBO, Photo © Warner Bros. Television / John P. Johnson, Photo © Warner Bros. Pictures, Photo © New Line Cinema, Metro-Goldwyn-Mayer, Warner Bros. Pictures / James Fisher, Mark Pokorny

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

KVÍZ: Pamätáte si tieto bizarné reality šou, ktoré nás kedysi pripútali k telke?

Čaká športové podujatia v roku 2021 lepší scenár? – časť prvá

Recepty k filmom, z ktorých nepriberiete