Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Vaši malí školáci sa môžu vzdelávať aj v lete. Vďaka týmto zábavným reláciám

Školský rok sa pomaly, ale isto chýli ku koncu. To však neznamená, že sa vaši školáci nemôžu čo-to priučiť aj počas letných prázdnin. Navyše zábavnou formou a vo vašej spoločnosti.

Ponuka relácií či filmov pre deti je v súčasnosti mimoriadne bohatá. Záleží len na rodičovi, čo pre svoje dieťa vyberie a k čomu si jeho drobec nájde cestu. My sme pre vás vybrali niekoľko tipov na seriály či relácie pre deti, ktoré si s radosťou vychutnajú aj rodičia. A navyše, vaši malí školáci sa pri nich aj niečo nové naučia.

 

 

Rapotáčik

Slovenská náučno-zábavná relácia je nakrúcaná pod dohľadom logopedičky. Skvele sa hodí najmä pre tie deti, ktoré neposlúchajú niektoré hlásky. Práve tie si s pomocou Rapotáčika, hravých piesní či príbehov precvičujú a zlepšujú sa tak v reči. Rapotáčik má už tri série, pričom tá tretia je venovaná starším deťom, správnemu písaniu písmeniek, precvičovaniu výslovnosti, ale aj problémom s čítaním. Logopedická relácia vaše deti nielen zabaví, ale pomôže im aj zdolať niektoré školské problémy. 

Kde sledovať: Televízia JOJKO, ktorá je súčasťou všetkých televíznych balíčkov Horizon TV.

 

 

Spoznávame prírodu

Chris a Martin Krattovci sú dvaja bratia, ktorí v každom diele animovaného seriálu Spoznávame prírodu cestujú do odlišného kúta sveta, kde sa stretávajú s rôznymi fascinujúcimi zvieratami. Učia sa o ich spôsobe života, zvykoch a radostiach. Miestami uletené príbehy bratov Krattovcov si už zamilovalo množstvo detí, ktoré práve vďaka dvom súrodencom prehlbujú svoje poznatky o prírode a nevyhnutnej ochrane jednotlivých druhov zvierat

Kde sledovať: Seriál môžete sledovať na televízii Minimax, ktorá je súčasťou balíčka Pre deti k Horizon TV.

 

 

Drobčekovia 

Kúzelný seriál, ktorý kombináciou úchvatnej 3D animácie s reálnymi zábermi približuje deťom aj dospelým život tých najdrobnejších hrdinov – hmyzu. Hoci sa to možno nezdá, aj hmyz má svoje sny, drobné trápenia, sokov v láske či skutočne svojrázny zmysel pre humor. Napriek tomu, že žije medzi nami a stretávame sa s ním denne, vieme toho o ňom veľmi málo. Napravte to, vychutnajte si čarovný francúzsky seriál a nazrite do sveta hmyzu, ktorý vás zabaví a naučí oveľa viac, ako by ste možno čakali. 

Kde sledovať: HBO GO

Náš tip: Rozšírte si ponuku programov o filmy, ktoré vás bavia. Internetová televízia Horizon TV teraz ponúka tri úplne nové doplnkové balíky Horizon HBO HD, Horiozn Cinemax a Horizon SuperFilm 

 

 

Zabi nudu!

Ak vám deti hovoria, že sa doma nudia, prípadne sa vám zdá, že trávia priveľa času za počítačom, táto slovenská relácia bola vytvorená presne pre ne. Počas sledovania sa deti naučia, ako vyrobiť unikátne veci do domácnosti, pomôcky do školy či kúsky len tak pre zábavu. Ak máte doma malého kutila, ktorý si odjakživa rád kreslil alebo niečo tvoril, táto relácia je preňho ako stvorená. Nudiť sa pri nej zaručene nebude.

Kde sledovať: Televízia JOJKO

 

 

Veterinári z Nebrasky

Manželia Ben a Erin a ich dvaja synovia Charlie a Chase žijú priamo uprostred amerického stredozápadu. Obklopení sú miestnymi farmármi, ktorých z času na čas potrápia aj problémy, ako sú silné zimné vetry, jarné tornáda či letné horúčavy. Zvieratá farmárov tak často potrebujú starostlivosť a opateru. Práve tú im poskytujú manželia veterinári, ktorí lásku k zvieratám preniesli aj na svojich dvoch potomkov. Ak máte doma malého školáka, ktorý je do zvierat zamilovaný, tento seriál o veterinároch, pre ktorých je práca poslaním aj láskou, je preňho ako ušitý.

Kde sledovať: Televízia National Geographic

Doprajte svojim drobcom vzdelávanie zábavnou formou aj počas letných mesiacov. K Horizon TV si môžete objednať špeciálny balíček Pre deti, ktorý obsahuje až 7 staníc určených tým najmenším aj väčším školákom. A my vám sľubujeme, že v lete už nikdy viac nebudete od svojich drobcov počuť slová o tom, že sa doma nudia.

 

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Online televízia, ktorá je vždy s vami. Skúste si ju prvý mesiac úplne zadarmo

Nevychádza vám dovolenkové počasie? Nevadí. Toto sú TOP filmy a seriály, ktoré si môžete pozrieť kdekoľvek

December – mesiac (televíznych) darčekov