Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

UPC predstavilo horúcu novinku, internetovú televíziu ponúkne pre masy s TV boxom od Xiaomi

Vlastné streamovacie služby, ktoré si používateľ môže zobrať so sebou na cestu, sú dnes čoraz väčší trend. Svoju službu s bohatým obsahom a možnosťami má v ponuke aj UPC. Internetová televízia Horizon TV prináša sledovanie filmov a seriálov na niekoľkých zariadeniach súčasne za 5,9 € mesačne.

Bežné televízne vysielanie pomaly stráca na popularite a doterajšia základná ponuka kanálov s obsahom, ktorý určuje televízna stanica, už divákom nevyhovuje. V minulosti síce príliš na výber nemali, no dnes je možností neúrekom. Každý si chce pustiť to, na čo má chuť. A práve to umožňujú streamovacie služby.

 

 

Internetová televízia od UPC

Rozsiahlu ponuku skrýva aj Horizon TV, ktorá je okrem ponuky filmov a seriálov obohatená aj o živé televízne vysielanie, kde bežia tradičné filmy a seriály od slovenských aj zahraničných vysielateľov.

Stanice ako TV JOJ, Markíza a Jednotka či Dvojka sú dnes už samozrejmosťou, štedrá ponuka sa však môže pochváliť aj stanicami ako Filmbox, MTV a mnohými ďalšími. Na vyžiadanie ti v UPC do balíku pridajú aj ďalšie české a zahraničné kanály, medzi ktorými nájdeš napríklad ČT1, Discovery, HBO alebo Novu International.

Screenshot/FonTech

Sami sa považujeme za náročnejších divákov a Horizon TV nám vyhovela aj v tomto smere. Okrem bežného televízneho programu je totiž k dispozícii aj film alebo seriál podľa vlastného výberu.

V tejto kategórii Horizon TV prináša veľa titulov zo zahraničia ako napríklad Stratený v džungli s Danielom Radcliffom, sériu Fakjú pán profesor ale aj československú filmovú tvorbu, z ktorej sme objavili tituly ako Jáchyme, hoď ho do stroje!, Špindl, Discopříběh a iné.

Na svoje si tak prídu milovníci klasických starších filmov, ale aj fanúšikovia akcie, dobrodružného obsahu a ďalších žánrov.

Pomerne zásadnou výhodou internetovej televízie od UPC je možnosť predplatiť si ju aj v prípade internetu od akéhokoľvek operátora.

Klasická televízia Horizon TV Smart ponúka za spomínané ceny 51 televíznych staníc, z čoho 37 staníc v HD rozlíšení. Navyše, zákazník získa aj balík programov podľa vlastného výberu (celkovo je na výber 8 druhov s rôznym zameraním) a TV archív so 7-dňovou históriou. Ten nájdeme aj pri druhom balíku Horizon TV Happy, ktorý okrem archívu prináša aj videotéku My Prime Go s viac ako 2000 titulmi slovenským / českým dabingom alebo titulkami.

Služby preto prichádzajú vždy v dvoch nastaveniach:

Horizon TV Smart (SK+CZ programy a balík programov na výber)

  • 5,90 €/mesiac pri ročnom predplatnom
  • 7,90 €/mesiac bez akejkoľvek viazanosti

Horizon TV Happy (113 TV programov, z ktorých 63 HD + videotéka s 2000 lokalizovanými titulmi)

  • 9,90 €/mesiac pri ročnom predplatnom
  • 11,90 €/mesiac bez akejkoľvek viazanosti

Zákazník môže službu využiť na všetkých obľúbených zariadeniach so systémom Windows alebo na smartfónoch a tabletoch s Androidom a iOS na jeden mesiac dokonca zadarmo. Sledovať Horizon TV sa potom dá s jedným účtom až na 3 zariadeniach naraz.

 

 

Príjemné prostredie aplikácie

Na webe, ale aj v mobilnej aplikácií ponúka služba príjemne, jednoduché a prehľadné prostredie, v ktorom sa rýchlo zorientuje každý.

Screenshot/FonTech

Screenshot/FonTech

Screenshot/FonTech

 

Screenshot/FonTech

Screenshot/FonTech

Screenshot/FonTech

 

Prehrávanie prebiehalo pri každom titule bez akýchkoľvek problémov a kvalita streamu bola vždy na výbornú. „Pri internetovej televízii Horizon TV sa bitrate prispôsobuje rýchlosti pripojenia u zákazníka, aktuálne je maximálny bitrate pri HD staniciach 4,6 Mbps a pri SD staniciach 2,4 Mbps,“ informoval FonTech.sk Jaroslav Kolár z UPC.

Screenshot/FonTech

Mobilnej aplikácii však chýba samostatná funkcia pre roztiahnutie obrazu na celú plochu a miesto toho je potrebné obraz zväčšiť dvomi prstami. Miestami sme taktiež narazili na chybné popisy funkcií, ktoré pripomínajú priamo časť kódu.

 

 

Ako spraviť aj z obyčajnej telky smart TV?

Po novom však UPC ponúka zákazníkom aj možnosť inštalácie Xiaomi Mi Box S, ktorý dokáže svojim vybavením a funkcionalitou premeniť akýkoľvek televízor na inteligentný a využiť tak plnohodnotnú ponuku internetovej televízie alebo iného streamu. Okrem tohto TV boxu podporujú Horizon Go aj zariadenia Nvidia Shield, Nvidia Shield Pro, Strong Ematic SRT202, smart televízory s predinštalovaným operačným systémom Android a v neposlednom rade aj Apple TV.

Vďaka tomu teda môže využiť túto službu naozaj každý. Aktuálne je Xiaomi Mi Box S dostupný k balíku Horizon TV, nedá sa zakúpiť samostatne. K službe od UPC ho zákazník získa za jednorázový poplatok 69 € a ďalšie mesačné splátky za box teda neplatí.

Avšak zákazníci si neskôr kúpia Xiaomi TV Box aj na splátky, čo je pre mnohých ekonomicky priatelnejšia varianta. Spláca sa po dobu 17 mesiacov 2,90 € mesačne, pričom prvá splátka (akontácia) je 19,70 €. Spustenie sa očakáva niekedy v júni, no presný dátum zatiaľ známy nie je.

FonTech

 

 

Čo ponúka Xiaomi Mi Box S?

S operačným systémom Android 9 (predáva sa síce s Androidom 8.1, no po spustení sa ihneď objaví aktualizácia) a podporou Chromecast, bezdrôtovým zrkadlením obrazovky, Wi-Fi a pripojením Bluetooth 4.2 sa tak otvárajú nové možnosti, ako využiť svoj televízor v domácnosti, dodať mu moderné funkcie za málo peňazí a naplno si užiť všetky možnosti aj v internetovej televízii od UPC.

FonTech

Xiaomi Mi Box S ponúka 8 GB eMMC vnútornej pamäte na ukladanie súborov, prípadne je možné pripojiť cez USB port externé médium. Výkon tohto TV boxu zabezpečuje 4-jadrový procesor Cortex-A53, ktorému vypomáhajú 2 GB operačnej pamäte RAM typu DDR3 a grafická jednotka Mali-450.

Zobraziť celú galériu (16)

FonTech

Box podporuje tiež Dolby Digital Plus a DTS pre kvalitný trojrozmerný zvuk a prehrávanie obsahu v 4K kvalite aj so štandardom HDR. V balení si zákazník nájde kábel s HDMI konektorom.

Pri ovládaní boxu potom skvelo poslúži Bluetooth ovládač, s ktorým je možné ovládanie na väčšie vzdialenosti, no k dispozícii je tiež Google Asistent pre ovládanie pomocou hlasových príkazov (v angličtine).

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

KVÍZ: Najsledovanejšie slovenské seriály. Viete, čo Slováci najradšej pozerajú v telke?

Tip na zážitkový darček pre celú rodinu, ktorý nestojí viac ako 1 káva

December – mesiac (televíznych) darčekov