Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Toto sú tie najlepšie seriály na HBO, ktoré by ste mali poznať

Počuli ste už o týchto seriálových pokladoch?

HBO je už roky známe tým, že ponúka tie najlepšie filmy a seriály. Milovníkov kvality preto určite poteší správa, že stanice HBO spolu s videotékou HBO GO si môžete objednať už aj k vašej Horizon TV. Aby ste vedeli, so sledovaním čoho na HBO začať, spísali sme pre vás hneď niekoľko seriálov, ktoré by mal vidieť každý fanúšik kvalitnej seriálovej tvorby.

 

 

Mare z Easttownu

Veľkým lákadlom tohto seriálu je jeho hlavná hrdinka, ktorú stvárnila fantastická Kate Winslet. Tá v úlohe detektívky Mary Sheehanovej vyšetruje vraždu v malom pensylvánskom mestečku, zatiaľ čo jej vlastný život sa jej rozpadáva pod rukami. Príbeh odhaľuje temné stránky a tajomstvá jednej malej uzavretej komunity a ukazuje, ako veľmi rodina a minulé tragédie ovplyvňujú aj našu prítomnosť. Kate Winslet si za úlohu detektívky vyslúžila veľkú chválu nielen od fanúšikov, ale aj kritikov. Ak máte radi kriminálne drámy, tento seriál je pre vás nevyhnutnosť.

Hodnotenie IMDB: 8,5 

Kde sledovať: HBO, videotéka HBO GO

 

 

Normálni ľudia

Autentický príbeh o tom, ako veľmi môže byť komplikovaná láska a intimita medzi dvoma „normálnymi ľuďmi“, oslovil množstvo divákov po celom svete. V seriáli, ktorý vznikol na motívy knihy s rovnomenným názvom, sledujeme romantický vzťah Marianne a Connella. Najprv ich spoznáme ako stredoškolákov, no príbeh nás postupne zavedie až do ich vysokoškolských čias, keď sa z pôvodne nespoločenskej Marianne stane kráľovná večierkov a z Connella, na strednej populárneho študenta, zrazu neistý mladý muž.

Hodnotenie IMDB: 8,5

Kde sledovať: HBO 2, videotéka HBO GO

 

 

Príbeh služobníčky

Ak ste ešte doteraz nevideli ani jednu časť dystopického seriálu Príbeh služobníčky, je najvyšší čas to zmeniť. Seriál sleduje príbeh ženy June Osbornovej, ktorá je nútená žiť ako konkubína v dystopickej blízkej budúcnosti pod fundamentalistickou diktatúrou v totalitnej republike Gileád – predtým známej ako USA. Ženské práva v tejto teokratickej diktatúre prakticky vôbec neexistujú. Seriál je nakrútený podľa knižnej predlohy z 80. rokov od kanadskej spisovateľky Margaret Atwoodovej. Atwoodová za svoj román získala množstvo cien a uznania a bolo len otázkou času, kedy si jej príbeh nájde cestu aj na televízne obrazovky.

Hodnotenie IMDB: 8,4

Kde sledovať: HBO, videotéka HBO GO

 

 

Westworld

Dramatický seriál je akousi temnou odyseou, ktorá nás zavedie do počiatkov umelej inteligencie a umelého vedomia. Zobrazuje nám príbeh z futuristického zábavného parku, ktorý obývajú robotické bytosti pripravené splniť platiacim návštevníkom každé jedno prianie – a to nech je akokoľvek ušľachtilé či zvrhlé. Mimoriadne populárny seriál, v ktorom sa objavili herecké hviezdy, ako sú Anthony Hopkins, Ed Harris či Evan Rachel Wood, sa už tento rok v novembri dočká svojej štvrtej série.

Hodnotenie IMDB: 8,6

Kde sledovať: Od novembra znova na HBO, staršie časti už teraz vo videotéke HBO GO

 

 

Bonusový tip od nás: Biely lotos

O tomto seriáli ste možno ešte doteraz nepočuli, no ponúkame vám ho ako náš tajný tip. Satirická miniséria Biely lotos sa odohráva v luxusnom havajskom letovisku. V šiestich častiach sledujete príbehy a osudy často neznesiteľných hotelových hostí a zamestnancov, ktorí sa o nich počas ich omladzujúcej dovolenky starajú. Ako príbeh plynie, ukazuje sa, že navonok dokonalí turisti a večne usmiati hoteloví zamestnanci majú aj svoju temnejšiu stránku. Biely lotos nie je dráma ani komédia v tom pravom zmysle slova, no zaručene pobaví každého diváka. Pravdou je, že dokáže poriadne prekvapiť. Uvidíte, že ak dáte tejto letnej satire šancu, neoľutujete to.

 

 

Doprajte si to najlepšie. S Horizon TV a HBO balíčkom

Vychutnajte si tie najlepšie seriály a filmy, ktoré nájdete na HBO. Stanice HBO, HBO 2 aj HBO 3 si môžete pridať už aj k vašej Horizon TV. Okrem klasických televíznych staníc máte navyše v rámci balíčka k dispozícii aj videotéku HBO GO, v ktorej nájdete nielen spomenuté seriály, ale aj obrovské množstvo ďalších kvalitných programov. Doplnkový balíček HBO je pre vás dostupný k Horizon TV už od 6,90 EUR mesačne.

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

December – mesiac (televíznych) darčekov

Filmy, ktoré boli lepšie ako ich knižná predloha

KVÍZ: Najsledovanejšie slovenské seriály. Viete, čo Slováci najradšej pozerajú v telke?