Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Toto sú najlepšie akčné filmy na HBO, vďaka ktorým zabudneš na predvianočný zhon

Pred Vianocami sa mnohí naháňame, dokončujeme pracovné projekty, kupujeme darčeky, zháňame vianočný stromček a zastavíme sa možno až počas Štedrej večere. Radi by ste sa aspoň na chvíľu odreagovali a zabudli na predvianočný chaos? Pustite si tieto akčné filmy, ktoré nájdete v ponuke HBO GO, a zabudnite aspoň na chvíľu na všetky predvianočné vybavovačky.

 

 

Deadpool (1 a 2)

Hodnotenie IMDB: 8,00

Myslíte si, že filmy o komiksových hrdinoch sú len pre deti a tínedžerov? Práve Deadpool vás presvedčí, že to tak nemusí byť. Deadpoola určite neodporúčame sledovať so žiadnymi maloletými divákmi. Komédia o znetvorenom „antihrdinovi“ je totiž černejšia ako prihorené vianočné medovníčky. Deadpool v podaní skvelého Ryana Reynoldsa predstavuje ideálne odreagovanie. Navyše, ak by vás úplne nezrelaxoval jeden film, vďaka pokračovaniu Deadpool 2 môžete aspoň na chvíľu realite uniknúť ešte raz.

Photo © 20th Century Fox

Photo © 20th Century Fox

 

 

Le Mans '66

Hodnotenie IMDB: 8,1

Vzdiaľte sa Vianociam vďaka adrenalínovému výletu na legendárne motoristické preteky Le Mans v roku 1966. V tomto príbehu sa spojí vynachádzavý konštruktér Carroll Shelby (Mat Damon) s vynikajúcim, ale aj nesmierne arogantným jazdcom Kenom Milesom (Christian Bale). Túto dvojicu si vyhliadne samotný Henry Ford II. s tým, aby pre jeho automobilku navrhli a zostrojili dokonalé pretekárske auto. Ich úloha je jasná: Zvíťaziť na okruhu Le Mans nad neporaziteľným Ferrari.

Photo © 20th Century Fox

 

 

Nehanební bastardi

Hodnotenie IMDB: 8,3

Film režiséra Quentina Tarantina z roku 2009 v sebe spája všetko, pre čo Tarantinove filmy ľudia tak milujú: Skvelý scenár, výborná hudba a presný výber hercov. V Nehanebných bastardoch, ktorých dej sa odohráva v Európe počas druhej svetovej vojny, sa zaskveli také hviezdy ako Brad Pitt, Michael Fassbender či Diane Kruger. Môžeme vám garantovať, že pri Tarantinovej akčnej vojnovej dráme si na to prázdne miesto v obývačke, kde už mal stáť stromček, ani len nespomeniete. Je však možné, že keď sa film skončí, niekto vám to znova pripomenie... 

Ak sú vojnové filmy pre vás to pravé, prečítajte si aj náš ďalší článok, v ktorom sme zozbierali 10 najlepších vojnových filmov, ktoré by určite nemali ujsť vašej pozornosti.

Photo © The Weinstein Company

 

 

Páči sa vám zatiaľ náš výber?

Tú najväčšiu ponuku kvalitných (nielen akčných) filmov treba hľadať jedine na HBO. Videotéka HBO GO, ale aj stanice HBO, HBO 2 a HBO 3 nájdete v doplnkovom balíčku, ktorý si môžete zakúpiť aj k vašej Horizon TV. Už viac neváhajte a odmeňte sa ešte pred Vianocami nádielkou t‎ých najlepších filmov a seriálov.

 

 

Interstellar 

Hodnotenie IMDB: 8,6

Chcete utiecť pred Vianocami naozaj ďaleko? Poďme rovno do vesmíru. Ďalší oceneniami ovenčený režisér Christopher Nolan nakrútil v roku 2014 akčné sci-fi Interstellar. Dej filmu sa odohráva pred zánikom ľudstva, keď sa skupinka odvážnych výskumníkov vydá preskúmať vesmír a zistiť, či má ľudstvo šancu prežiť medzi hviezdami. Vo filme, ktorý vás zaručene pripúta k sedačke, si zahrali tie najväčšie hviezdy Hollywoodu, ako sú Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Michael Caine či Jessica Chastain.

Photo © Warner Bros. Pictures

 

 

Počiatok 

Hodnotenie IMDB: 8,8

Hoci za tento film Leonardo DiCaprio nezískal svojho úplne prvého Oscara, úlohy Doma Cobba sa ujal bravúrne. Dom je skúsený zlodej, ktorý kradne ľuďom myšlienky z podvedomia počas toho, ako spia. Dom je tak mnohými vyhľadávaný, ale aj prenasledovaný. Hoci v živote už pre svoju unikátnu schopnosť musel obetovať všetko, čo kedy miloval, teraz má šancu na vykúpenie. Počiatok je ten typ filmu, o ktorom nie je hanba povedať, že ste ho tak úplne nepochopili. Ak chcete pre zmenu premýšľať nad niečím iným ako nad vianočnými darčekmi, Počiatok určite zamestná vašu myseľ.

Photo © Warner Bros. Pictures

 

 

Špeciálny tip: Dokumentárny film Attila 

HBO nezabúda ani na milovníkov bojových športov. Dokument Attila z roku 2020 mapuje celoživotnú cestu nášho slávneho športovca Attilu Végha. Ukazuje, ako sa pripravoval na zápas storočia, v ktorom Attila ako prv‎ý na svete za dve minúty knokautoval dovtedy neporaziteľného Karlosa Vémolu. Vďaka rozprávaniu jeho rodiny, priateľov aj súperov sledujete postupné kroky, ktoré viedli chlapca z Gabčíkova až na trón MMA v USA. Ak ste nemali šancu pozrieť si Attilov životný príbeh v kinách, môžete tak urobiť priamo doma, a to len vďaka HBO GO.

Photo © Bohemia MP

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Najlepšie komiksové filmy všetkých čias. Videli ste ich všetky?

KVÍZ: Poznáš Slovákov v Hollywoode a Slovensko vo filmoch? Otestuj sa!

KVÍZ: Najsledovanejšie slovenské seriály. Viete, čo Slováci najradšej pozerajú v telke?