Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Top 10 vojnových filmov, ktoré sa oplatí pozrieť

Pozrite sa na dejinné udalosti okom kamery a zažite ich na „vlastnej koži“. Nasledujúce snímky približujú vojnové i ľudské konflikty takým bravúrnym spôsobom, že sa ich naozaj oplatí vidieť.

 

Ten dvanásty

Predstavte si najmrazivejšiu severskú prírodu. Takouto drsnou scenériou pred gestapom uniká profesionálny likvidátor nacistických zbraní. „Survival movie“ na spôsob amerických blockbusterov však nečakajte. Nórsky režisér Harald Zwart síce šetrí akciou, napriek tomu však servíruje príbeh, ktorý mrazí až do špiku kostí. 

Nájdete aj vo videotéke Horizon TV

Náš tip

S balíčkami online televízie Horizon TV nezmeškáte žiadnu vojnovú drámu. Navyše, vďaka 7-dňovému archívu v cene a videotéke si môžete pozrieť svoj obľúbený film aj mimo vysielacieho času.

 

Neznámy vojak

Ak máte radi európske filmy, ktoré hodnoverne vykresľujú surovú realitu vojny, táto snímka vás určite poteší. Ocitnete sa v pohraničnej oblasti Fínska, kde prebiehajú boje domácich so sovietskou Červenou armádou. Za zmienku stojí fakt, že hlavná postava Antera „Antiiho“ Rokku je inšpirovaná skutočným vojakom. 

Nájdete aj vo videotéke Horizon TV 

 

Bitka o Sevastopoľ

Zatiaľ čo väčšina vojenských filmov zachytáva osudy bojujúcich mužov, táto pozoruhodná rusko-ukrajinská snímka vcelku netradične odhaľuje príbeh ženy, ktorá sa stala jednou z najlepších ostreľovačiek druhej svetovej vojny. Kto bola Ljudmila Pavličenková, ktorá si na svoje konto zapísala vyše 300 obetí?

Nájdete aj vo videotéke Horizon TV

 

Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu

Je viera silnejšia ako bojový arzenál? A je vôbec možné zachrániť uprostred krvavého pekla životy 75 mužov iba s lekárničkou a bez jedinej zbrane? Hoci o hereckom nadaní Mela Gibsona sa dá polemizovať, ako režisér v tomto prípade skutočne zabodoval. Jeho dráma, ktorá vychádza zo skutočného príbehu o výnimočnom zdravotníkovi Desmondovi Dossovi, vás udrží v napätí až do samotného záveru.

Nájdete aj vo videotéke Horizon TV

 

Boj

Nenechajte sa odradiť jednoduchým názvom tohto pôsobivého dánskeho filmu, ktorý si vyslúžil nomináciu na Oscara za najlepší cudzojazyčný film. Komplikovaná dráma zobrazuje nielen náročný fyzický boj počas zahraničnej vojenskej misie, ale tiež vnútorný konflikt hlavného hrdinu, dôstojníka Clausa, ktorý je obvinený z vojnového zločinu.

Nájdete aj vo videotéke Horizon TV 

 

1917

Ak existuje vojnový film, aký tu ešte nebol, je to určite retrospektíva drámy z prvej svetovej vojny od oscarového režiséra Sama Mendesa. Zamysleli ste sa už nad tým, čo reálne videli a prežívali vojaci v zákopoch? Pri sledovaní tejto snímky nadobudnete dojem, že ste tam spolu s nimi. Netypicky strihané scény totiž pôsobia ako jeden neprerušovaný autentický „živý“ záber.

 

Dunkirk

Viete, čo je na dramatických scénach najdesivejšie? Nebezpečenstvo, ktoré poriadne nevidíte, ale dokážete si ho domyslieť. Takýmto spôsobom opisuje záchranu 400-tisícovej spojeneckej armády obklopenej Nemcami režisér Christopher Nolan. Zmiešané pocity pilotov, paniku námorníkov i neistotu vojakov, ktorí netušia, či vôbec budú zachránení, podčiarkuje strhujúca hudba geniálneho Hansa Zimmera. 

 

Nepriateľ pred bránami

Režisér Jean-Jacques Annaud sa rozhodol konflikt dvoch národov zúžiť na boj dvoch hrdinov – ruského ostreľovača Vasilija Zajceva a nemeckého majora Koniga, alias hereckých legiend Juda Lawa a Eda Harrisa. A vytvoril majstrovský kúsok. Diváka nešetrí od samého začiatku, pretože hneď v úvode ho privíta 20-minútovou bojovou scénou. Chcete vedieť, kto nakoniec zvíťazí? 

 

Smrť čaká všade (The Hurt Locker)

Seržant James velí špičkovému pyrotechnickému tímu a neochvejne zneškodňuje nebezpečné trhaviny. Navonok je síce chladný, v skutočnosti však bojuje s vlastným duševným rozpoložením, a tak on sám pôsobí ako nebezpečná „rozbuška“. Snímka je dôkazom, že kvalitný film z vojnového prostredia dokáže natočiť aj žena, v tomto prípade americká režisérka Kathryn Bigelow. 

 

Most špiónov

Americká dráma režiséra Stevena Spielberga nie je vojnovým filmom v pravom zmysle slova, excelentne však mapuje politické a diplomatické boje medzi Spojenými štátmi a Sovietskym zväzom na konci 50. rokov. Užijete si napätie studenej vojny, skvelú „retro“ kameru, ale tiež herecký výkon vynikajúceho Toma Hanksa.

 

5 zaujímavosti, ktoré ste možno nevedeli

  • Vo filme Ten dvanásty musel v priebehu dvoch mesiacov predstaviteľ hlavného hrdinu, Thomas Gullestad, kvôli svojej role schudnúť až 15 kíl.

 

  • Herci z filmu 1917, George Mackay a Dean-Charles Chapman, sa na svoje roly pripravovali až šesť mesiacov. Mali sa totiž dokonale vžiť do kože vojakov prvej svetovej vojny a zároveň zvládnuť extrémne dlhé, aj 9-minútové scény.

 

  • Herec Jeremy Renner musel pri natáčaní filmu Smrť čaká všade zvládnuť scény v skutočnom protibombovom obleku, ktorý váži 50 kg.

 

  • Filmársky štáb, ktorý nakrúcal snímku Zrodenie hrdinu, si pri vytváraní bombových scén pomohol vlastným vynálezom. Vybuchujúca kartónová škatuľa so stovkami bezpečných úlovkov a silným imitovaným zábleskom ušetrila tvorcom nemalý kus práce na počítači. 

 

  • Sniperka Ljudmila Pavličenková z filmu Bitka o Sevastopoľ sa údajne preslávila súbojom s istým nemeckým ostreľovačom, ktorého nakoniec zabila. Ako lup si odniesla jeho zápisník s menami 400 francúzskych, anglických aj sovietskych vojakov.

 

Photo © Nordisk Film, Photo © Elokuvaosakeyhtiö Suomi 2017, Photo © Summit Entertainment, Photo © Per Arnesen, Photo © Universal Pictures, Dunkirk - Photo © Warner Bros, Photo © 2001 Paramount Pictures, Photo © Summit Entertainment, Photo © Walt Disney Studios Motion Pictures


Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Toto sú tie najlepšie seriály na HBO, ktoré by ste mali poznať

10 tipov a trikov, ktoré zachránia vaše vianočné pečenie a varenie

Toto sú najlepšie akčné filmy na HBO, vďaka ktorým zabudneš na predvianočný zhon