Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Televízor v detskej izbe – áno alebo nie?

Názory na sledovanie televízie a množstvo času, ktorý deti strávia pri televíznych rozprávkach, sa medzi rodičmi líšia. Nič však nie je len čierne alebo biele. Treba dať televízoru v detskej izbe naozaj stopku? 

 TV v detskej izbe

 

Televízor v detskej izbe je téma, ktorá rozdeľuje ľudí na rôzne tábory. Podobne ako všetko, čo sa týka výchovy detí. Tak, ako sa matky delia na #tímnosím a #tímkočíkujem, vedú sa aj polemiky o deťoch a pozeraní televízie. Podľa vedcov by deti vo veku od 3 do 7 rokov mali sledovaním rozprávok tráviť maximálne hodinu a pol denne. Staršie deti môžu aj o polhodinu viac. Pri školákoch a stredoškolákoch je už zložitejšie ustriehnuť množstvo času, ktorý strávia pred televíznymi obrazovkami. Napriek tomu to môže pri správne nastavených pravidlách fungovať. 

 

Televízor v detskej izbe

 

Argumenty – prečo ÁNO:

  • Splníte jeden sen. Ak deti prosia o vlastný televízor celé týždne alebo mesiace, budú nadšené, ak ho naozaj dostanú (a vy budete mať argument navyše pri vyjednávaní s nimi).
  • Dáte im signál, že im dôverujete. Vlastný televízor znamená, že deti sú už dostatočne veľké a zrelé a veríte im. 
  • Zlepšíte si svoj partnerský život. V rodinách, kde sa bojuje o ovládač od televízora, môžu rodičia takto získať pár chvíľ osamote navyše (napríklad v dĺžke trvania animovaného filmu).
  • Zbavíte sa neporiadku. Konzoly, kábliky a ovládače k videohrám už viac nebudú zaberať miesto v obývačke. Presuniete ich do detskej izby a môžete sa do najbližšej soboty upokojovať starým známym „Zíde z očí...“. 

 

Argumenty – prečo NIE: 

  • Pustená televízia môže na deti pôsobiť rozptyľujúco. Tiež hrozí, že bez vášho vedomia budú pozerať programy neskoro do noci. 
  • Televízor v detskej izbe zvyšuje riziko konzumácie nezdravých jedál a tým aj obezity. Podľa výskumu portugalských vedcov majú dievčatá trikrát väčšiu pravdepodobnosť, že budú obézne, ak majú televízor v izbe. 
  • Televízor v izbe detí predškolského veku zvyšuje podľa odborníkov ich neskorší pocit osamelosti a izolácie, depresie, ale aj agresivity. 

 

 

Rodičovská kontrola 

Ak ste zvážili za aj proti a rozhodli sa deťom dôverovať, nezaškodí stanoviť si na začiatok jasné pravidlá. Zaspávanie pri elektronike by malo byť tabu – večerné sledovanie rozprávok či hranie videohier je spojené s horšou kvalitou spánku. Ďalším pravidlom by malo byť, že deti môžu televíziu sledovať len vo vopred určených hodinách. Nebude pre ne podmazom, pri ktorom budú vykonávať iné činnosti. Ak chcete mať istotou, zaobstarajte si mechanický časovač s denným programom s detskou poistkou alebo mechanickú programovateľnú spínaciu zásuvku. 

Náš tip

Ak chcete deťom pri sledovaní televízie dopriať súkromie a nie ste zástancom zbytočnej elektroniky v detskej izbe, požičajte im tablet. Vďaka Horizon TV môžete sledovať televízne vysielanie až na troch zariadeniach súčasne – vy v obývačke a deti vo svojej izbe.

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Poznáte zaručené tipy na posilnenie svojej imunity?

Najlepšie mobilné aplikácie, ktoré vám uľahčia život

KVÍZ: Zisti, koľko toho naozaj vieš o Oskarových filmoch a hercoch