Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

50 TV staníc (37 v HD) 23 staníc v TV Archíve
7.90 € 7.90 €5.90 € mesačne 70.80 € na rok dopredu

Horizon TV Happy

113 TV staníc (63 v HD) 51 staníc v TV Archíve
11.90 € 11.90 €9.90 € mesačne 118.80 € na rok dopredu
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

+ 0.00 € mesačne
v cene
0.00 € na rok dopredu

Videotéka My Prime GO

+ 4.00 € mesačne
v cene
48.00 € na rok dopredu

Xiaomi Mi Box S

65.00 € jednorazovo
15.70 € akontácia + 2.90 € mesačne

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvý mesiac na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Xiaomi Mi Box S, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Stihli ste si pozrieť všetky TOP seriály roku 2020?

Ktoré seriály roku 2020 patria medzi najoceňovanejšie, najstreamovanejšie a najviac sa o nich hovorilo? Vybrali sme pre vás tipy na tzv. binge-watching, teda seriálové maratóny, v ktorých nechýbajú silné ženy, dramatické príbehy aj komediálne seriály roka 2020. 

 


  • Seriálové hity roka 2020

   Dámsky gambit

   Medzi najlepšie seriály roka 2020 sa podľa britského denníka The Guardian dostala dráma, ktorú si zamilujete, aj keď šachu nerozumiete. The Queen´s Gambit je miniséria s emotívnym aj vtipným hlavným príbehom o dievčati zo sirotinca, ktoré v sebe objaví mimoriadny šachový talent. Za zmienku stojí aj dobová atmosféra a kostýmy hlavnej hrdinky, ktoré často obsahujú prvky šachovnice, alebo také, ktoré pripomínajú šachovú figúrku kráľovnej.

   Nenechajte si ujsť ani seriály: Veľká, Koruna, The Marvelous Mrs. Maisel
  • Seriály oceňované kritikmi

   Normálni ľudia

   Svieži pohľad do života mileniálov v Dubline prináša 12-dielny seriál Normal People o vzťahu medzi Marianne a Connellom. Približne polhodinová stopáž jednotlivých častí prispieva k príjemnému flow a fanúšikovia, ktorí radi sledujú online seriály v rámci televízneho maratónu, ho nebudú mať problém zhltnúť za jeden večer. A to aj vďaka sympatickej ústrednej dvojici neopozeraných hercov.

   Nenechajte si ujsť ani seriály: Mala si to vedieť, Smrť nás spojí, Little Fires Everywhere
  • Seriály s prívlastkom provokatívne

   Môžem ťa zničiť

   Emancipácia žien, sexuálne násilie aj rasizmus – silné témy, ktoré priniesol rok 2020, sa rozoberajú v dráme I May Destroy You, ktorú môžeme pokojne zaradiť medzi najlepšie seriály minulého roka. Autorka scenára si v nej zároveň zahrala hlavnú postavu, bezstarostnú a sebaistú Londýnčanku Arabellu, ktorej sexuálne napadnutie v nočnom klube prevráti život hore nohami. Seriál pritom však neprepadá do didaktickej štúdie traumy, ale otvára diskusiu o sociálnej spravodlivosti a hraniciach (ne)súhlasu.

   Nenechajte si ujsť ani seriály: Neortodoxní, Tiger King, Ako na... s Johnom Wilsonom
  • Najlepšie seriály s útokom na bránicu

   Čo robíme v temnotách

   Seriál What We Do in the Shadows je komediálnou zábavou zo žánru mockumentary, teda fiktívneho dokumentu. Druhá séria sleduje rovnako ako prvá každodenný (alebo skôr každonočný) život troch upírov v New Yorku a prináša aj nové motívy vlkolakov, čarodejníc či trollov. Viac priestoru v nových častiach dostáva sluha Guillermo, smrteľník, ktorému bol sľúbený večný život a v ktorom sa prebúdzajú gény jeho predka Van Helsinga, lovca upírov.

   Nenechajte si ujsť ani seriály: Dobré miesto, Kominského metóda, Sex Education

Vedeli ste, že... 

... Binge-watching kultúra, teda maratóny pozerania seriálov počas večerov a nocí, ovplyvnila aj interiérový dizajn? Výrobcovia sedačiek prišli na trh s pohovkami, ktorých hĺbka dosahuje až 100 cm, pre pohodlnejšie pozeranie televízie.

 

Najlepšie online seriály 

Vo videotéke a v televíznom archíve online televízie Horizon TV nájdete ďalších adeptov na seriálový binge-watching.

 

  • Parenthood

   Rodinný seriál namiešaný z členov veľkej multigeneračnej rodiny Bravermanovcov a ich problémov (žiarlivosť, nezamestnanosť, nemanželské dieťa, dieťa s Aspergerovým syndrómom...). Zachytáva strasti rodičovského života, vzťahy medzi súrodencami a skutočný život jednej rodiny, ktorá sa navzájom podporuje aj si občas hádže polená pod nohy. 
  • Pán času

   Druhá séria kultového seriálu Doctor Who zo 60. rokov, v ktorej sa Doktor (stvárnený Davidom Tennantom) vydáva v 13. epizódach na dobrodružstvá časom aj priestorom, aby vyriešil jednu záhadu za druhou. Seriál je zapísaný ako najdlhšie bežiaci sci-fi seriál na svete a stal sa súčasťou modernej britskej kultúry.
  • První republika

   Nablýskaná televízna sága mapuje atmosféru prvej republiky v rokoch 1918 až 1945. V centre diania sú pestré osudy rozvetvenej rodiny Valentovcov, rivalita medzi bratmi aj tajomstvo, ktoré so sebou nesie pátranie po starej vražde – detektívna línia seriálu je zvlášť vydarená. 

  • Nočný recepčný

   Seriálová bondovka, ktorá sa zaobíde bez akčných scén a atmosféru buduje prevažne cez dialógy, by nemala ujsť vašej pozornosti. Miniséria má výborné herecké obsadenie od Toma Hiddlestona po Hugha Laurieho v hlavných úlohách agenta a obchodníka so zbraňami.
Photo © Netflix, Photo © Hulu, Photo © HBO, Photo © Weltkino, Photo © NBC Universal, Photo © BBC Worldwide, Photo © Česká televize, Photo © AMC / Des Willie


Vyberte si balík už od 5.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

KVÍZ: Poznáš Slovákov v Hollywoode a Slovensko vo filmoch? Otestuj sa!

5 tipov na smart vychytávky od Xiaomi

December – mesiac (televíznych) darčekov