Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Slovenské pamiatky, ktoré zažiarili v zahraničných filmoch. Všimli ste si ich všetky?

Slovensko sa okrem okúzľujúcej prírody môže pýšiť historickými mestami a veľkolepými hradmi a zámkami. Niektoré očarili dokonca aj svetových filmárov. Aj pri príležitosti Svetového dňa kultúrneho dedičstva sme pre vás pripravili zoznam tých slovenských pamiatok, ktoré sa objavili na plátnach kín po celom svete.

 

Oravský hrad - Upír z Nosferatu

Pozoruhodný hradný areál vybudovaný na skale nad riekou Orava je jednou z najobľúbenejších turistických atrakcií severného Slovenska. Na strieborných plátnach sa stal Oravský hrad domovom hneď viacerých hrdinov. 

Nemecký režisér Friedrich Wilhelm Murnau ho vybral pre hlavnú postavu svojho kultového čiernobieleho filmu Upír z Nosferatu (1922). Z jeho počinu vznikol jeden z prvých hororov na svete. V záberoch sa objavuje známy vstupný tunel pri tajomnom hrade, nádvoria a brány.

 

Spišský hrad - Dračie srdce, Kull dobyvateľ aj Posledná légia

Spišský hrad patrí k najväčším komplexom v Európe. Okolitá príroda vytvára nádherné scenérie a neopakovateľnú atmosféru. Všimli si to aj svetoví producenti, ktorí v tejto lokalite natočili niekoľko filmov.

Vo fantasy diele Dračie srdce (1996) poletuje nad dominantou východu dvadsaťpäť metrový drak. Na rovnakom mieste sa odohrávajú aj scény amerického filmu Kull dobyvateľ (1997). Hlavnú postavu v ňom stvárnil Kevin Sorbo, ktorého diváci poznajú najmä zo seriálu Herkules. Na Spiši neskôr natáčali aj výpravný film z obdobia Rímskej ríše Posledná légia (2007), v ktorom si zahrali Colin Firth a Ben Kingsley.

 

Banská Štiavnica - Dracula, Tretí zázrak

Štáb z Veľkej Británie v historickom centre Banskej Štiavnice nedávno pripravoval minisériu Dracula (2020). Nádvorie Starého zámku zaplnili netradičné rekvizity ako svietniky, sviečky a koše s ohňom.

Mesto bolo aj dejiskom nakrúcania amerického filmu Tretí zázrak (2000), v ktorom si hlavnú postavu zahral Ed Harris. V scénach filmu padajú na známe Trojičné námestie bomby z nacistických lietadiel.

 

 

Máte radi históriu? Horizon TV vám ponúka aj doplnkový balíček programov Pre objaviteľov. V rámci neho máte k dispozícii okrem iného aj televíznu stanicu Viasat History, ktorá vysiela najlepšie dokumentárne filmy venujúce sa rôznym historickým obdobiam.

 

 

Bojnický zámok - Fantaghiro, Šialene smutná princezná

Komplex v Bojniciach s prvkami gotiky a renesancie patrí k najnavštevovanejším pamiatkam na Slovensku. Rozprávkový vzhľad zámku očaril aj filmárov. Natočili tam notoricky známu českú rozprávku Šialene smutná princezná (1968), v ktorej hviezdi Helena Vondráčková.

Okrem toho tam však zavítali aj producenti z južnej Európy. Pamätáte si ešte odvážnu princeznú Fantaghiro, ktorá bojovala o životnú lásku na zámku Čiernej čarodejnice? Práve ten stvárnilo pôsobivé sídlo v Bojniciach. Taliansky štáb ho použil v dvoch z piatich dielov filmovej série.

 

Bratislava - Mierotvorca, Červená volavka

Krásy nášho hlavného mesta zaujali viacerých svetových producentov. Dóm Svätého Martina, Univerzita Komenského aj výstavisko Incheba sa objavili v americkom akčnom thrilleri Mierotvorca (1997), v ktorom si zahrali hollywoodske hviezdy Nicole Kidman a George Clooney.

Do našej metropoly zavítala pred pár rokmi aj oscarová herečka Jennifer Lawrence. Natáčala v nej niekoľko scén filmu Červená volavka (2018). Producenti zachytili autentické zábery Petržalky, budovu legendárneho Istropolisu a Slovenský rozhlas, ktorý predstavoval sídlo kontrarozviedky.

 

 

V zahraničných filmoch však okrem našich pamiatok často hviezdia aj mnohí slovenskí herci. Poznáte ich všetkých? Otestujte svoje vedomosti v našom kvíze.

 

Upír Nosferatu - © Prana-Film
Dračie srdce - © Universal Pictures
Dracula - © BBC
Fantaghiro - © Reteitalia
Červená volavka - © Twentieth Century Fox Film CorporationVyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Rebríček 10 romantických komédií, ktoré boli najziskovejšie

Televízor v detskej izbe – áno alebo nie?

KVÍZ: Poznáš Slovákov v Hollywoode a Slovensko vo filmoch? Otestuj sa!