Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Rodičovská kontrola aj preskočenie reklám. Aké vychytávky má appka Horizon GO?

Od internetovej televízie očakávate najmä to, že ju budete mať kedykoľvek k dispozícii. Vďaka aplikácii Horizon GO si svoju Horizon TV môžete so sebou vziať naozaj kamkoľvek. Svoje obľúbené programy a relácie môžete sledovať naraz až na 3 zariadeniach, a to v televízii, mobile, notebooku či tablete.

 

Čo vám umožňuje appka Horizon GO?

  • Sledovať svoje obľúbené kanály naživo.
  • Sledovať programy spätne v 7-dňovom TV Archíve.
  • Aby ste na nič nezabudli, programy si môžete uložiť do zoznamu sledovania na neskoršie prezeranie alebo pokračovanie v sledovaní.

Aplikáciu Horizon GO, ktorá vašu online telku dostane aj do vašich mobilov, počítačov či tabletov, nájdete v App store aj v Google play.

 

Preskočte reklamy, ak o ne nestojíte 

Okrem základných možností, ktoré vám aplikácia ponúka, viete navyše preskočiť reklamy, ak na ne práve nemáte chuť. Ako? Vďaka TV Archívu, ktorý máte k Horizon TV v cene, sa môžete priamo vo svojej aplikácii kedykoľvek vrátiť k obľúbenému seriálu či relácii, pretočiť reklamy, prípadne sa vrátiť k nejakej scéne, ktorá vás zaujala alebo ste v nej niečo prepočuli.

 

Vyberte si ľubovoľný program z TV Archívu alebo aj taký, ktorý sa práve vysiela. Ak ste napríklad začali sledovať Televízne noviny neskôr, kliknete na možnosť Prehrať od začiatku, a podobne máte možnosť aj preskočiť určité pasáže či napr. reklamy.

 

Vďaka 7-dňovému TV Archívu je v aplikácii možné preskočiť celé časti programu. Relácie zároveň viete pretočiť aj iba o 30 sekúnd dopredu či o desať sekúnd naspäť. Alebo ich viete pretočiť presne o toľko sekúnd, koľko si želáte. Stačí, ak dvakrát ťuknete na obrazovku mobilu, a manuálne si nastavíte, o aký počet sekúnd sa má vami rozpozeraná relácia posunúť dopredu či dozadu.

TV Archív ponúka celkovo až 51 staníc, ktorých programy sú dostupné 7 dní po ich odvysielaní. K svojim obľúbeným programom tak máte dostatok času vrátiť sa, kedykoľvek vám to najviac vyhovuje.

 

Uložte si relácie, ktoré si chcete pozrieť neskôr

Aplikácia má ešte jednu mimoriadne užitočnú funkcionalitu, ktorú oceníte. Ak vás zaujala nejaká relácia, seriál či film, no momentálne nemáte čas pozerať ho, viete si ho pohodlne uložiť do Zoznamu sledovaných a venovať sa mu, keď si nájdete chvíľku čas. Nemusíte ho tak znova vyhľadávať v archíve a pohodlne a rýchlo sa k nemu kedykoľvek vrátite. 

 

Nemáte čas pozerať svoj obľúbený film? V aplikácii si ho viete uložiť do Zoznamu sledovaných a vrátiť sa k nemu vo vhodnejšej chvíli.

 

Pri relácii, ktorá vás zaujala, stačí kliknúť na symbol plus pri slovách Zoznam sledovania. Aplikácia vám danú reláciu uloží do zoznamu, kde ju rýchlo a pohodlne nájdete. Navyše, ak už program sledujete, no niečo vás vyrušilo a s pozeraním musíte skončiť, neskôr sa k nemu viete rýchlo vrátiť aj v sekcii Sledovať ďalej. Tam vidíte všetky relácie, ktoré ste z archívu v poslednom období sledovali, a nájdete ich tam stopnuté presne v tom čase, kedy ste s pozeraním prestali.

 

Rodičovská kontrola – majte pod dohľadom, čo sledujú vaše deti 

Nie všetky programy sú vhodné pre všetky vekové skupiny. Ak majú k aplikácii Horizon GO vo svojich mobiloch či tabletoch prístup aj vaše deti, vďaka nastaveniam rodičovskej kontroly môžete mať pod dohľadom, čo v online televízii sledujú. Funguje to úplne jednoducho. V nastaveniach kliknete na Rodičovská kontrola a následne si vyberiete možnosť Nastavenie rodičovskej kontroly

Tam vás požiadajú, aby ste zadali PIN kód. Potom môžete určiť odporúčaný vekový limit, pri ktorom má aplikácia požadovať vami zadaný PIN kód. Vaše deti sa tak k nevhodnému obsahu nedostanú.

 

S rodičovskou kontrolou máte dohľad nad tým, čo v aplikácii sledujú aj vaši najmenší.

 

Aplikácia Horizon GO má množstvo funkcionalít, ktoré robia z Horizon TV modernú online telku, ktorá je s vami kdekoľvek v rámci Európskej únie. Stačí byť online.

 

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Televízor v detskej izbe – áno alebo nie?

November patrí mužom – tipy (nielen) pre „fúzačov“ 2. časť

Ešte lepší filmový zážitok! Aké zmeny prinesie HBO Max?