Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Recepty k filmom, z ktorých nepriberiete

Pri sledovaní televízie majú ľudia tendenciu prijať o 31 až 74 % kalórii navyše. Nervová sústava je totiž nadradená tráviacej a keď sa na jedlo nesústredíte, hrozí vám prejedanie sa aj horšie trávenie. Ako by mali teda vyzerať zdravé chuťovky a zdravé recepty k obľúbenému filmu, z ktorých zbytočne nepriberiete?

 

 

Večerný TV snacking

Jana Šimkovičová, ktorej vášňou je zdravý životný štýl a prostredníctvom internetového portálu aj kníh radí, ako sa stravovať a cvičiť, rozdeľuje večerné prehrešky pred televíziou do troch skupín: „Úplne najhoršie sú sladké veci, teda kupované polotovary ako keksíky a čokoládky. Problémom sú jednoduché cukry a stužené tuky, ktoré v tele urobia najväčší neporiadok. Samozrejme, nezdravé sú aj slané snacky ako oriešky, tyčinky a čipsy. A tiež alkohol – teda pohár vína každý večer.“ Ako sa teda vyhnúť pojedaniu nezdravých snackov? Základom je podľa nej plnohodnotná strava počas dňa a pravidelné jedenie, ktoré ľudí nenúti hľadať si večerné náhrady. 

 

Zdravé sladkosti

Vyjedanie snackov pri sledovaní televízie môže byť pre niekoho aj dlhodobým zvykom. „Návyky sa menia ťažšie. Ak mám 15 rokov nejaký návyk, dlhšie trvá, kým sa ho zbavím,“ hovorí. Začať môžete postupne, krok za krokom. Ak už musíte neskoro večer jesť, nech vás inšpirujú zdravé recepty: „ Ak by som mala poradiť, čím nahradiť večer sladké, dajte si ovocie. Ideálne čerstvé. Také jablko môže navečer uľaviť tráveniu.

Dobré sú tiež bobuľovité ovocie alebo grep a pomelo – nemajú tak veľa fruktózy ako napríklad banán. Aj sušené ovocie má viac fruktózy, na to pozor. Stále je však lepšie ako kupované sladkosti,“ radí, aké zdravé sladkosti si vybrať.

Večerné chuťovky k televízii

Ak hľadáte ideálnu zdravú chuťovku na večer (z ktorej sa zároveň netrúsi a nenarobíte z nej neporiadok na gauči), spravte si vlastné, v rúre pečené zeleninové lupienky alebo pečený cícer, prípadne pikantný bôb.

Vhodnou alternatívou je podľa J. Šimkovičovej aj surová zelenina: „Výborné sú kaleráb, uhorky a cuketa, ktorá obsahuje veľa vody a málo kalórii. Stačí ich nakrájať na spôsob uhorkového šalátu, pridať olivový olej a posoliť. Alebo si spraviť v rúre zapekané jednohubky. Nakrájať cuketu na kolieska, na to kúsok syra a šunky a zapiecť na 10-12 minút.“

Alkohol, ktorý má vo všeobecnosti negatívny vplyv na kvalitu spánku, odporúča nahradiť čajom. Čaje ako harmanček a medovka upokoja a navodia lepší spánok.

 

 

Zdravé recepty, ktoré zvládnete pripraviť aj počas reklamy

Baklažánová mini pizza

Suroviny

• 1 baklažán

• 1 PL olivového oleja

• 1 mozzarella

• 1 paradajka

• 100 g kukurice

• korenie

• bylinky

 

Postup

Plátky baklažánu jemne nasolíme a poukladáme ich na papierovú utierku. Necháme 20 minút odpočívať, aby pustili prebytočnú vodu. Pokvapkáme olejom, posypeme korením a bylinkami. Môžeme ešte aj dosoliť. Rúru predhrejeme na 200 °C a pečieme asi 15 až 20 minút, kým baklažán nezmäkne. Nesmie sa úplne rozpadať. Na predpečený „základ“ poukladáme ingrediencie podľa chuti a necháme zapekať ešte 5 minút

 

Jednohubky s tuniakom

Suroviny

• 1 uhorka

• 80 g tuniaka vo vlastnej šťave

• 2 – 3 ČL masla

• citrónová šťava

• soľ, korenie

• cherry rajčiny

 

Postup

Uhorku nakrájame na hrubšie kolieska. Tuniaka zmiešame s maslom, citrónom a korením a natrieme na kolieska uhorky. Navrch položíme prekrojenú cherry rajčinu.

 

Zdroj: Jana Šimkovičová a kolektív: Zdravé rýchlovky

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Tip na zážitkový darček pre celú rodinu, ktorý nestojí viac ako 1 káva

10 tipov a trikov, ktoré zachránia vaše vianočné pečenie a varenie

Poznáte zaručené tipy na posilnenie svojej imunity?