Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

9.90 € 9.90 €6.90 € mesačne
82.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

13.90 € 13.90 €10.90 € mesačne
130.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

27.90 € 27.90 €26.90 € mesačne
322.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Rebríček 10 romantických komédií, ktoré boli najziskovejšie

Uvažujete nad tým, čo si večer pozrieť v telke? Keďže sviatok sv. Valentína je ako stvorený na kvalitnú romantickú komédiu, pripravili sme si pre vás rebríček tých celosvetovo najúspešnejších.

 

10. miesto – Nabúchaná (2007)

Ako ste sa zrejme už z názvu filmu správne dovtípili, hlavní hrdinovia (Katherine Heigl, Seth Rogen) sa v ňom postupne zmierňujú s následkami, aké má na ich životy jedna noc plná neuvážených rozhodnutí a nadmerného množstva alkoholu. Zaujímavosťou je, že režisér chcel vo filme použiť reálne zábery pôrodu, no americké zákony mu to neumožnili, pretože novorodenec by musel mať pracovné povolenie. Naozaj.

Celosvetové tržby: 367 miliónov dolárov

 

 

9. miesto – Šialene bohatí Aziati (2018)

Pomerne nový film Šialene bohatí Aziati rozpráva príbeh Američanky s ázijskými koreňmi, ktorá sa rozhodne so svojím snúbencom navštíviť Singapur. Práve tam zistí, že jej príbuzní sú… šialene bohatí. Ešte ste o tomto filme nikdy nepočuli? Pravdou je, že obrovským hitom bol predovšetkým v USA a v ostatnej časti sveta sa s ním ľudia vo veľkej miere ešte stále iba zoznamujú.

Celosvetové tržby: 412 miliónov dolárov

 

 

8. miesto – Nevesta na úteku (1999)

Populárna komédia Nevesta na úteku je v podstate akousi stretávkou hercov, ktorí sa po prvý raz stretli počas nakrúcania Pretty Woman (1990). Herci Richard Gere, Julia Roberts, Héctor Elizondo, Kathleen Marshall a Gary Marshall sa všetci objavili ako v Pretty Woman, tak aj v Neveste na úteku. Asi nebude náhoda, že z oboch filmov sa stali obrovské hity.

Celosvetové tržby: 461 miliónov dolárov

 

 

Zaručenú dennú dávku romantiky nájdete aj v ponuke TV staníc, ako sú Doma, JOJ plus či Prima LOVE. Všetky tieto stanice môžete mať aj v rámci balíčka Horizon TV Happy, kde máte k dispozícii až 112 rôznych TV staníc.

 

 

7. miesto – Návrh (2009)

Pri hollywoodskych filmoch sme si už akosi zvykli na to, že hroziacu deportáciu sa hlavní hrdinovia nesnažia riešiť na úradoch, ale zásadne iba dohodnutým sobášom. O tom je aj dej filmu Návrh, v ktorom sa Sandra Bullock snaží presvedčiť svojho asistenta (Ryan Reynolds), aby sa s ňou oženil. Nie však komplimentmi či láskyplnými vyznaniami, ale skôr pod hrozbou toho, že, ak tak nespraví, vyhodí ho.

Celosvetové tržby: 480 miliónov dolárov

 

 

6. miesto – Niečo na tej Mary je (1998)

Romantická komédia Niečo na tej Mary je dokonalým nostalgickým výletom do rokov deväťdesiatych. Ústredným motívom filmu je hádam to najobohratejšie klišé – romantický trojuholník medzi Cameron Diaz, Benom Stillerom a Mattom Damonom. Napriek tomu, že film neponúka nič prevratné a nové, uvidíte, že jeho humor vás príjemne prekvapí.

Celosvetové tržby: 546 miliónov dolárov

 

 

5. miesto – Hitch (2005)

Hitch v hlavnej úlohe so sympatickým Willom Smithom nám ukazuje príbeh „konzultanta pre lásku“, ktorý sebavedome radí mužom, ako si získať ženy. Ako to však v hollywoodskych filmoch chodí, mužom radí do momentu, kým on sám nestretne ženu, ktorú si len tak ľahko získať nevie. 

Celosvetové tržby: 550 miliónov dolárov

 

 

4. miesto – Po čom ženy túžia (2000)

Splnený sen alebo prekliatie? Nad touto otázkou si láme hlavu aj Mel Gibson vo filme Po čom ženy túžia po tom, ako po menšej nehode zrazu počuje ženské myšlienky. Ak ste tento film videli, určite si pamätáte scénu, v ktorej si Mel Gibson veľmi bolestivo depiluje nohy. Možno vás zaujme fakt, že Mel Gibson si v tejto scéne skutočne depiloval nohy horúcim voskom. A všetkým odvtedy vraj tvrdí, že to vôbec tak nebolí, ako zvyknú ženy preháňať…

Celosvetové tržby: 556 miliónov dolárov 

 

 

3. miesto – Sex v meste (2008)

Prvý zo série filmov nadväzuje na populárny seriál Sex v meste, ktorý kraľoval obrazovkám v rokoch 1998 až 2004. Všimli ste si, že Carrie má vo filme ten istý mobilný telefón, ako používala aj v seriáli? Tvorcovia jej ho oblepili lepiacou páskou, aby ukázali, že uplynulo pár rokov.

Celosvetové tržby: 567 miliónov dolárov

 

 

Seriál Sex v meste, jeho najnovšie pokračovanie a aj samotné filmy si môžete pozrieť aj vo videotéke HBO GO, ktorá je dostupné aj k vašej Horizon TV v rámci balíčka HBO

 

 

2. miesto – Moja tučná grécka svadba (2002)

Romantická komédia rozpráva príbeh Touly Portokalosovej, Grékyne, ktorá sa zaľúbi do „Negréka“. Zaujímavosťou je, že predstaviteľka Touly, Nia Vardalos, si vo filme nielen zahrala jej hlavnú úlohu, ale napísala aj samotný scenár. Inšpiráciou pre dej filmu bol jej vlastný život, rodina a manželstvo s „Negrékom“.

Celosvetové tržby: 610 miliónov dolárov

 

 

1. miesto – Pretty Woman (1990)

Asi nikoho neprekvapí, že víťazom rebríčka je práve táto kultová romantická klasika. Vedeli ste však, že scéna, keď Richard Gere Julii Roberts ukazuje drahý náhrdelník a zo žartu jej pricvikne prsty do škatuľky od náhrdelníka, bola improvizovaná? Juliu Roberts tento Richardov krok tak prekvapil, že sa začala nahlas smiať a režisérovi sa to zdalo také prirodzené a milé, že sa rozhodol túto krátku scénku vo filme ponechať.

Celosvetové tržby: 641 miliónov dolárov

 



Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Ako sa kvalitne vyspať? Tu je niekoľko zásad spánkovej hygieny, ktoré by ste mali dodržiavať

Najlepšie české filmy. Videl si už naozaj všetky?

Niektoré rozprávky pre deti vôbec nie sú vhodné! Psychologička radí, ako ich rozpoznať