Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Poznáte zaručené tipy na posilnenie svojej imunity?

Imunita je schopnosť organizmu odolávať rozličným „votrelcom“, akými sú napríklad baktérie a vírusy. Hoci ju máme čiastočne vrodenú, prípadne získanú, napríklad vďaka očkovaniam, jej správne fungovanie ovplyvňuje množstvo faktorov. Viete, ako ju môžete podporiť?

 

Naučte sa dýchať

Znie to možno prekvapivo, ale správne dýchanie je záchranou najmä proti stresu. A ten patrí k úhlavným nepriateľom imunity. Skúste si osvojiť rôzne dychové cvičenia. Napríklad, nadýchnite sa nosom, pričom počítate do 7. Pri čísle 4 nádych zastavte, pokračujte až do čísla 7 a nakoniec vydýchnite ústami. Tento cvik niekoľkokrát zopakujte.

Ďalšou pomôckou je technika dýchania do brucha. Ľahnite si na chrbát, jednu dlaň položte na žalúdok a druhú na oblasť hrudníka. Pomaly sa nadýchnite nosom a pritom počítajte – pri prvom nádychu do 6, pri druhom do 7, postupne až do 10. Zakaždým pomaly vydýchnite a opakujte do hlbšieho (dlhšieho) nádychu. Správne dýchate len vtedy, keď je ruka na hrudi po celý čas nehybná a stúpa a klesá len ruka položená na žalúdku.

Náš tip

Skúste dýchanie cez slamku. Môže byť pokojne aj imaginárna. Stačí, keď si predstavíte slamku v ústach a nadýchnete sa cez ňu tak, ako by ste chceli nasať čo najviac vzduchu. Keď si myslíte, že ste dosiahli maximum kapacity pľúc, pomaly vzduch vydýchnite.

 

Veľa sa smejte

Zabávajte sa s rodinou, deťmi, priateľmi či kolegami. A nebojte sa premeniť i nepríjemné situácie všedného dňa na úsmevné príhody. Smiech totiž vyvoláva pocity eufórie, vďaka čomu telo začne produkovať hormóny šťastia a, naopak, znižuje dávku stresových hormónov. Tým sa zníži krvný tlak a zároveň stúpa efektivita bielych krviniek. 

Náš tip

Pocity šťastia a pohody ľahko navodí aj dobrý film. Je totiž dokázané, že prežívanie hudobného koncertu či filmového príbehu vyvoláva v ľuďoch stav, ktorému sa odborne hovorí katarzia. Ide o vnútornú duševnú očistu či povznášajúci účinok z umeleckého diela. Ak patríte k milovníkom filmov, zásobte sa najlepšou kinematografickou nádielkou na Horizon TV, napríklad s balíkom Horizon Filmobox Premium alebo s videotékou MyPrime, kde si snímky vychutnáte aj offline či bez reklám.

 

 

Stavte na potravinovú bombu

Obrovskú porciu imunitných protilátok môžete získať veľmi prostým spôsobom – zo stravy. Základom je silný antioxidant v podobe vitamínu C. Obsahujú ho nielen citrusy, ale aj šípky, kapusta, zemiaky a bobuľové ovocie, ktoré sú bohaté aj na ďalšie antioxidanty zvané polyfenoly. Cenným zdrojom vitamínov sú tiež jablká, kivi a jahody. 

Náš tip

Ak v zime nemáte poruke čerstvé ovocie, dobrú službu vám urobia aj sušené marhule či slivky. 

 

Zelená je dobrá

Pri podpore imunity sa najviac osvedčujú kapusta, kel, brokolica, karfiol, špenát, rukola, špargľa, reďkovka, ale aj klasika každej kuchyne, cibuľa a cesnak – ten je navyše najlepším prírodným antibiotikom. V jedlách je dobré používať čerstvé, mrazené či sušené bylinky, či už petržlenovú vňať, kôpor alebo pažítku – jedlá ozdobia a do tela vám vyšlú ďalšiu dávku vitamínu C.

 

 

Stavte na kyslé

Nemali by sme zabúdať ani na probiotiká, známe aj ako zdraviu prospešné baktérie, ktoré nájdete v kyslých mliečnych výrobkoch, ako jogurt a kefír, ale tiež v iných fermentovaných potravinách, napríklad v kyslej kapuste, paste miso, tempehu či sójovom syre natto. 

 

Niečo proti zápalu

Imunitu podporia aj mnohé koreniny, bylinky, ale tiež med. Silné protizápalové účinky majú napríklad zázvor, ženšen, škorica a kurkuma. Šálka teplého čaju má podobný efekt, no navyše vás aj zahreje. V zásobe by ste mali žihľavu, repík, rakytník, echinaceu, kapucínku, púpavu či harmanček. Bylinky je však dobré striedať, neodporúčajú sa totiž vo veľkých dávkach.

 

 

Extrémni siláci

V poslednej dobe sa veľké zásluhy v prevencii proti vírusovým ochoreniam pripisujú aj glukánom. Sú to látky, ktoré dokážu aktivizovať imunitné bunky a sú obsiahnuté predovšetkým v hubách, ako sú hliva ustricová, shiitake či reishi, ale aj v riasach či v bobuľovom ovocí acai.

Hýbte sa

Hovorí sa, že aktívnejší ľudia pomalšie starnú. Cvičenie totiž znižuje riziko civilizačných ochorení, ku ktorým zaraďujeme zvýšený krvný tlak, cholesterol či cukrovku. Pravidelný pohyb zvyšuje odolnosť voči nachladnutiu a veľmi dobre vplýva na srdce, pľúca, kosti, tráviaci trakt, ale aj nervový systém. Telo vďaka cvičeniu získava viac energie a dokáže produkovať zvýšené dávky serotonínu či dopamínu, ktoré vylepšujú náladu. 

 

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Zdravé recepty podľa hviezd televíznej kuchyne – 1. časť

Niektoré rozprávky pre deti vôbec nie sú vhodné! Psychologička radí, ako ich rozpoznať

Pozerajte toľko športu, koľko chcete: Horizon TV ukončí hádky v domácnosti