Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Pozerajte toľko športu, koľko chcete: Horizon TV ukončí hádky v domácnosti

Určite poznáte situácie, keď večerný program v televízii skríži plány celej domácnosti. Vy túžite po futbale, no vaša polovička chce bezpodmienečne pozerať svoj obľúbený romantický film. Ak nevlastníte dva televízory, máte smolu. Zostáva vám hodiť si mincou alebo sa s partnerkou ocitnúť na bojovom poli. Lenže načo to robiť, keď existuje ľahké riešenie?

 

 

Aj vlk sýty, aj ovca celá

Východisko nájdete vo svojom mobile, tablete alebo laptope. Stačí vám pripojenie na internet a môžete pozerať, čokoľvek chcete – majstrovstvá v hokeji, tenisové turnaje, futbalové zápasy či športové správy. Bez viazanosti či vysokých poplatkov. Zatiaľ čo vaša manželka si v pokoji vychutná ďalší ľúbostný príbeh či nový diel seriálu. 

Ak máte online televíziu Horizon TV, poteší sa dokonca aj tretí člen domácnosti, napríklad vaše dieťa, pretože v rámci jedného balíka môžete využívať až tri zariadenia súčasne.

 

 

Chýba vám šport na cestách? Pribaľte si ho... 

S online televíziou „vo vrecku“ sa dajú vyriešiť aj ďalšie dilemy športových fanúšikov. Napríklad, ako stihnúť hokejový šláger v čase, keď budete s rodinou na výlete? Horizon TV si môžete zobrať so sebou kdekoľvek, kde vás bude sprevádzať wifi. Čiže nielen do garáže, záhrady či postele, ale aj na hory, k vode či na chalupu za mestom.

Vedeli ste, že...?

Ako ukazujú mnohé svetové štatistiky, od vypuknutia epidémie je online televízia na veľkom vzostupe. Len v marci 2020, keď začala kríza koronavírusu naberať na obrátkach, vzrástli podľa magazínu Forbes streamovacie platformy o 12 %.

Zmeškali ste niečo? Nevadí... 

Nespornou výhodou Horizon TV sú priame prenosy a relácie v živom vysielaní. Predstavte si však situáciu, že máte veľmi dôležitý konferenčný hovor so zahraničným klientom, no čo čert nechcel, kryje sa s popoludňajším zápasom, na ktorý sa tešíte celý mesiac. Dobrá správa je, že o svoj športový zážitok neprídete, pretože podujatie si vo svojej online televízii môžete pozrieť z video archívu. A dokonca bez reklám.

 

 

Žite športom aj vo svojej obývačke

Ak si nie ste istí, či je internetová zábava vašou šálkou kávy, môžete online televíziu vyskúšať na jeden mesiac zadarmo. V základnej výbave sa dá sledovať 50 staníc, v rozšírenej ponuke služieb máte k dispozícii až vyše sto rôznych kanálov. Nasucho neobídu ani nadšenci športu, pretože si môžu za symbolický poplatok dokúpiť špeciálny tematický balík pre športovcov

V tejto ponuke si prídu na svoje aj najnáročnejší fanúšikovia. Nechýbajú totiž priame prenosy zo svetových športových podujatí, komentované v slovenskom i českom jazyku, ale ani najsledovanejšie športové udalosti na Slovensku. Pozerať môžete čokoľvek, počnúc hokejom a futbalom, pokračujúc tenisom a basketbalom, končiac automobilovými pretekmi vrátane kráľovskej F1. Športové bloky dopĺňajú aj magazíny s reportážami a spravodajské súhrny.

 

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

KVÍZ: Pamätáte si tieto bizarné reality šou, ktoré nás kedysi pripútali k telke?

Najlepšie komiksové filmy všetkých čias. Videli ste ich všetky?

Top 5 najlepšie hodnotených filmov od geniálneho Tarantina