Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Päť športových filmov, ktoré by mal poznať každý fanúšik

Neviete odtrhnúť oči od obrazovky, keď vysiela športový prenos? Skráťte si  čakanie na ďalší hokejový alebo futbalový zápas inšpiratívnymi príbehmi. Predstavíme vám športové filmy, ktoré by mal poznať každý fanúšik.

 

Nezmeškajte ani jeden zápas Majstrovstiev sveta v hokeji, či akúkoľvek inú športovú udalosť. Aktivujte si balíček Horizon TV Pre športovcov. Za 1,90 eura mesačne máte k dispozícií až deväť športových staníc a exkluzívne priame prenosy.

 

 

Hokejový zázrak: Odhodlaný tím porazí najťažšieho súpera

Mnoho silných skutočných príbehov sa odohralo aj na ľadových plochách. Jeden z nich je zobrazený v americkom filme Hokejový zázrak (2004).

Mužstvo zo Spojených štátov malo takmer nesplniteľný cieľ. V roku 1980 chcelo na zimných Olympijských hrách poraziť Sovietsky zväz. K víťazstvu ich vedie odhodlaný tréner v podaní Kurta Russela.

 

 

Rocky: Bojovník, ktorý sa nikdy nevzdáva

Príbehy z prostredia boxerských ringov uchvátili aj filmových producentov. Zrejme najznámejším spracovaním je séria o fiktívnom boxerovi Rockym Balboovi. Je neúspešným boxerom, ktorý pracuje ako vyberač dlhov pre miestneho úžerníka. Popritom súťaží v pokútnych zápasoch.

V prvých šiestich častiach si hlavného hrdinu zahral Sylvester Stallone. Prvý film Rocky (1976) mapuje jeho tvrdý tréning a postupnú cestu na vrchol.

 

 

Rivali: Rýchla jazda a preteky F1

Ak máte radi rýchlu jazdu a preteky Formuly 1, mali by ste si pozrieť dokumentárnu drámu Rivali (2013). Je plná akčných scén, napätia a podmanivých efektov. Dej sa odohráva v sedemdesiatych rokoch. Na legendárnych okruhoch proti sebe súperia pretekári Niki Lauda a James Hunt.

Film pochádza z dielne režiséra Rona Howarda. To je zárukou kvalitného zážitku. Má na konte niekoľko biografických diel ako napríklad Apollo 11 a Čistá duša.

 

 

Moneyball: Z neúspešného hráča manažér

Billy Bean bol nádejným hráčom baseballu. Nakoniec však neuspeje a stane sa manažérom baseballového tímu Oakland Athletics. Musí sa však vysporiadať s nedostatočným financovaním a so stratou najlepších hráčov. To je zápletka športovej drámy Moneyball (2011).

Režisér Bennett Miller dielo natočil podľa skutočnej udalosti. Okrem športu sa zaoberá aj otázkami biznisu a financovania. Hlavného hrdinu stvárňuje Brad Pitt.

 

 

Ja, Tonya: Príbeh talentovanej krasokorčuliarky

V športových filmoch nemusia byť hlavnými postavami len muži. Dôkazom je čierna komédia Ja, Tonya (2017) natočená podľa skutočnej udalosti.

Hlavnou postavou je mimoriadne nadaná Tonya, ktorá pochádza z chudobného prostredia. Napriek pôvodu sa jej podarí dostať na vrchol. Stvárňuje ju herečka Margot Robbie. V záberoch nechýbajú pútavé krasokorčuliarske jazdy v jej podaní.

 

 

Hokejový zázrak - © 2004 Walt Disney Pictures
Rocky - © 1976 MGM
Rivali - © Universal Pictures
Moneyball - © Columbia Pictures
Ja, Tonya - © 30West / Neon

 

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Ako sa kvalitne vyspať? Tu je niekoľko zásad spánkovej hygieny, ktoré by ste mali dodržiavať

Rebríček 10 romantických komédií, ktoré boli najziskovejšie

December – mesiac (televíznych) darčekov