Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Päť najkrajších letných destinácií, ktoré sa objavili vo filmoch

Leto je už za dverami. Ak chcete vyraziť na dovolenku, je najvyšší čas kúpiť si letenky alebo zájazd. Neviete si vybrať vysnívanú destináciu? Inšpirujte sa svetovými filmármi. Vo svojich dielach zachytili najkrajšie pláže a mestá na svete. Predstavíme vám päť destinácii, ktoré zažiarili na plátnach kín.

 

 

Thajsko - Pláž

Ak máte chuť na dovolenku v znamení exotiky, vyberte sa po stopách dobrodružnej drámy Pláž (2000). Kultovú snímku americký štáb natáčal v zátoke Maya Bay, ktorá sa nachádza na thajskom ostrove Koh Phi Phi. Pláž so žiarivo bielym pieskom obklopujú nádherné prírodné scenérie a krištáľovo čistá voda.

Čarovné miesto je vo filme verejnosti neprístupné. Zakotví v ňom však hlavný hrdina, ktorého stvárňuje herec Leonardo DiCaprio. Po premiére sa stala pláž najnavštevovanejšou v krajine. Z dôvodu ochrany ekosystému ju museli pred turistami opakovane uzavrieť.

Máte obavy, že na dovolenke zmeškáte vaše obľúbené televízne programy? Vďaka Horizon TV ich môžete sledovať kdekoľvek v Európskej únii. Stačí vám len pripojenie na internet.

 

 

Grécko  – Mamma Mia!

Očarilo vás tyrkysové more a ikonické biele domčeky v muzikáli Mamma Mia! (2008)? Vyberte sa na dovolenku na grécky ostrov Skopelos. Patrí k skupine ostrovov Sporady, ktoré ležia v Egejskom mori. Nedá sa naňho dopraviť letecky, ale len loďou z ostrova Skiathos.

V romantickej snímke na tomto mieste plánuje svadbu mladá nevesta Sophie v podaní Amandy Seyfried. Pozýva na ňu troch mužov. Chce zistiť, ktorý z nich je jej otec. Celý dej sprevádzajú známe piesne legendárnej švédskej skupiny ABBA.

 

 

Španielsko  – Vicky Cristina Barcelona

Prímorské španielske mesto učarovalo aj originálnemu režisérovi Woodymu Allenovi. V Barcelone natočil jedno z jeho najúspešnejších diel Vicky Cristina Barcelona (2008). V romantickej dráme odhalil nielen krásy krajiny, ale aj jej kultúru a umenie.

Dve mladé Američanky Vicky a Cristina sa vyberú na výlet do Barcelony. Ak vás láka unikátna architektúra a španielsky temperament, vycestujte do metropoly Katalánska. Môžete sa tešiť na promenády lemované palmami a malebné uličky plné života.

 

 

Francúzsko – Dobrý ročník

Nechcete sa na dovolenke len váľať na pláži, no chcete skôr spoznávať krajinu a kultúru? Vydajte sa na juh Francúzska. V romantickom Provensálsku sa odohráva aj film Dobrý ročník (2006). Hlavný hrdina pricestuje z Londýna, aby predal tamojšiu vinicu, ktorú zdedil po strýkovi. Prostredie si však obľúbi a zistí, že už sa nechce vrátiť do rušného veľkomesta.

Scény zobrazujú útulné vidiecke domy obklopené mohutnými stromami. Zábery okrem toho zachytávajú známe údolie rieky Cavalon, dedinku Gordes a zrúcaniny hradu Lacoste.

 

 

Taliansko, India a Bali  – Jedz, modli sa a miluj

Americkým producentom sa podarilo vtesnať tri cestovateľské inšpirácie do jedného diela. V romantickej dráme Jedz, modli sa a miluj sa (2009) štyridsiatnička Elisabeth zistí, že nie je spokojná so svojim životom. Preto sa rozhodne vycestovať do sveta.

Po jej stopách sa môžete vydať do Ríma za pravou talianskou pizzou a domácimi cestovinami. Môžete sa inšpirovať jej cestou do Indie, kam odišla meditovať do ašrámu, aby dosiahla duchovné osvietenie. Ak vám lákajú prírodné krásy, ale aj veľkolepé chrámy, vyberte sa na Bali.

Budete ležať na pláži, chodiť po pamiatkach a nestihnete si pozrieť obľúbený seriál? Vďaka 7-dňovému archívu Horizon TV si ho môžete pustiť vtedy, kedy vám to vyhovuje.

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

5 tipov ako si užiť Silvester 2020 v pohodlí domova a čo pozerať v TV?

Televízor v detskej izbe – áno alebo nie?

Online televízia, ktorá je vždy s vami. Skúste si ju prvý mesiac úplne zadarmo