Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

9.90 € 9.90 €6.90 € mesačne
82.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

13.90 € 13.90 €10.90 € mesačne
130.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

27.90 € 27.90 €26.90 € mesačne
322.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Prečo je online televízia bez viazanosti taká žiadaná

Aj keď žijeme v dobe streamovania, klasické televízne vysielanie má v domácnostiach stále svoje miesto. Môžete ho sledovať tradične cez kábel, satelit alebo optiku. V posledných rokoch sa dostáva do popredia aj televízia cez internet, ktorej jednoduchý koncept sa stáva čoraz obľúbenejším – k pozeraniu televízie vám umožní pristupovať cez rôzne zariadenia a to nielen u vás doma. Tu sú štyri hlavné dôvody, prečo je internetová televízia bez viazanosti taká žiadaná.

 

 

Vezmete si ju kamkoľvek so sebou

Najväčšou výhodou online tv bez viazanosti je jej flexibilnosť – môžete si ju zobrať všade so sebou a sledovať obľúbené relácie napríklad aj na chalupe alebo na cestách. Služba je dokonca dostupná aj všetkých krajinách Európskej únie. Ak ste napríklad na dovolenke a pripojíte sa na internet, televíziu využívate v plnom rozsahu tak ako doma.

Online televízia rozhodne nemá nálepku neprístupnosti, využívať ju môžu všetci, ktorí majú prístup k internetu s dostatočne plynulým dátovým tokom. Internetová televízia sa vám prispôsobí v priestore aj čase a bude v podstate stále s vami. Toto riešenie je zároveň pohodlné, nemusíte nikde nič zložito montovať ani vŕtať. 

 

 

Dá sa spustiť na rôznych zariadeniach

Pokiaľ si stiahnete aplikáciu, svoje obľúbené stanice môžete sledovať v televízii, notebooku, tablete či smartfóne podľa toho, čo sa vám v danej situácii najviac hodí. Postačí vám pripojenie na internet, a to aj bez set-top boxu.

Internetová televízia je dostupná na viacerých platformách (najčastejšie Android, Android TV, Apple iOS a Apple tvOS). Televíziu môžete sledovať dokonca na viacerých zariadeniach naraz, ak sa jedná o rovnaký program, služba vám ho dovolí spustiť súčasne na dvoch zariadeniach.

 

 

Máte k dispozícii archív relácií

Už sa viac nemusíte ponáhľať domov, aby ste stihli obľúbený seriál alebo film. Využiť môžete TV archív, z ktorého si viete pozrieť televízne vysielanie spätne za posledný týždeň. Mimochodom, viete, ktoré relácie patria podľa štatistík k najvyhľadávanejším v archíve? Sú to večerné televízne noviny a oddychové seriály ako Dva a pol chlapa alebo Priatelia.

Službu internetovej televízie môžete využívať ako doplnkovú službu od UPC alebo samostatnú službu a obľúbené relácie sledovať na internete od akéhokoľvek operátora. Pokiaľ ste majiteľom UPC TV, môžete si aktivovať službu Horizon Go, ktorá je bezplatným doplnkom všetkých digitálnych TV od UPC. V rámci nej môžete sledovať všetky televízne kanály, ktoré máte zahrnuté vo vašom balíčku. Alebo si ju môžete objednať ako samostatnú službu bez ohľadu na to, kto je vaším poskytovateľom internetu.

 

 

Nezaťaží vašu peňaženku

K digitálnej TV od UPC máte službu Horizon Go zadarmo. V domácnostiach mimo pokrytia káblovej siete ponúka spoločnosť UPC online televíziu bez viazanosti ako samostatnú službu v balíčku SMART a to s 50 stanicami, v mesačnej cene od 5,90 €.

Z ponúkaných staníc je až 37 v HD kvalite. V tejto programovej ponuke máte v cene aj jeden doplnkový tematický balíček podľa výberu – pre deti, pre športovcov, pre oddych... 

 

V druhom balíčku HAPPY dostanete až 113 staníc (z toho 63 v HD kvalite) v bezkonkurenčnej cene 9,90 € mesačne. Aj k nemu je možnosť vybrať si doplnkové prémiové balíčky, napríklad ak máte záujem o viac staníc v nemeckom alebo maďarskom jazyku. Filmy, dokumenty, šport, spravodajstvo... nezáleží na to, aký televízny obsah preferujete. S online televíziou bez viazanosti môžete mať toto všetko vďaka smartfónu vo vašom vrecku.

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Rebríček 10 romantických komédií, ktoré boli najziskovejšie

November patrí mužom – tipy (nielen) pre „fúzačov“ 2. časť

Stihli ste si pozrieť všetky TOP seriály roku 2020?