Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Nesmúťte, že sa leto skončilo. Ako tráviť jesenné dni? Tu sú naše tipy

Leto je síce vo všeobecnosti najpopulárnejším ročným obdobím, no aj jeseň môže mať svoje čaro. Prinášame vám niekoľko kreatívnych tipov na trávenie času počas jesene, vďaka ktorým si ju naplno vychutnáte.

 

1.  Spravte si vlastné outdoorové kino

Večerné kino s rodinou či priateľmi môže byť jedným z vašich najväčších jesenných potešení. A nepotrebujete veľa, stačí vám klasická premietačka, ktorú zoženiete v každom elektroobchode, a stena, na ktorú pustíte film. Aj tu vám pomôže vaša Horizon TV. K nej totiž môžete mať aj videotéku HBO GO plnú tých najpopulárnejších oscarových filmov, z ktorých mnohé sa donedávna premietali len v kinách. Nezabudnite sa však počas večerného kina zásobiť aj teplým čajom a dekami.

 

 

2.  Vyzdobte si domov jesenn‎ými dekoráciami

Jeseň je skvelé obdobie na to, aby ste si vyzdobili domácnosť. Ak máte doma ratolesti, o to lepšie. Vyberte sa na jesennú prechádzku pomedzi popadané lístie. Nech deti nazbierajú pekné veľké listy. Doma ich môžu potrieť vodovými či temperovými farbami a odtlačiť na papier. A krásny jesenný obraz je na svete.

 

Náš tip na jesennú dekoráciu na vonkajšie dvere:

Vyrazte na rodinnú prechádzku po lese či parku a nechajte deti, aby nazbierali čo najviac šišiek. Tie doma spoločne nastriekajte peknými jesennými farbami, pričom niektoré nechajte v ich prirodzenej farbe. Z drôtu si spravte malé krúžky a pripevnite na ne šišky. Pripravte si peknú a pevnú stuhu, na ktorú šišky pomocou drôtov zaveste, a vkusná dekorácia je pripravená.

Ak vám počasie nehrá do karát a prechádzky musíte odložiť na neskôr, zabavte deti vhodnými vzdelávacími programami. Tie nájdete aj na detských kanáloch v balíčku Pre deti, ktorý môžete mať k Horizon TV. Výber niekoľk‎‎ých zaujímavých je aj v našom staršom článku.

 

 

3.  Vyrobte si vlastného strašiaka

Ak cítite, že vaša predzáhradka či záhrada za domom potrebuje menšie vylepšenie, zapojte vlastné ruky! Výroba vlastného strašiaka môže byť zábavnou rodinnou aktivitou, z ktorej sa ľahko stane každoročná tradícia. Vyrobte si vlastného strašiaka podľa vzoru celebrity či hrdinu z vašich obľúbených televíznych programov.

 

 

4.  Upečte si tekvicové semienka

Vyrezávanie tekvíc nie je zvyk, ktorý by Slovensko obchádzal. Keď už ste vyrezali vašu každoročnú tekvicu, nevyhadzujte jej semienka. Namiesto toho ich očistite a uložte osolené či okorenené na plech. Pečte 15 až 20 minút pri teplote 75 stupňov. Ľahko si tak vyrobíte skvelú domácu pochutinu k večernému sledovaniu vašej Horizon TV.

 

 

5.  Prenajmite si domček priamo v korune stromu

Vychutnajte si les, ktorý hrá všetkými farbami, naplno. Prenajmite si domček priamo v korune stromu a odpútajte sa od každodenných starostí. Aj na Slovensku je už ubytovaní na stromoch v ponuke hneď niekoľko (Malé Karpaty, Donovaly, Liptov...). Pre odvážnejších odporúčame vybrať sa do lesa v čase Halloweenu a večer si spríjemniť kvalitným halloweenskym filmom. Niekoľko vhodných by ste našli aj vo videotéke, ktorú máte zadarmo k vašej Horizon TV. Mierne strašidelná halloweenska atmosféra tak bude priam dokonalá.

 

 

Nech sa už na jeseň vyberiete kamkoľvek, nezabúdajte, že Horizon TV je s vami všade tam, kde je internet alebo kde máte vaše mobilné dáta. Či už sa vyberiete spoznávať prírodu, alebo budete susedov zabávať každý víkend dobrým filmom, s Horizon TV sa nikdy nudiť nebudete. Ak by aj počasie vašim plánom neprialo, vždy vás môže zachrániť plán B – Horizon TV. Spoznajte našu ponuku a pripravte sa na jeseň plnú zážitkov.

 

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

VIANOČNÝ KVÍZ: Ako dobre poznáš rozprávkové princezné?

10 tipov a trikov, ktoré zachránia vaše vianočné pečenie a varenie

KVÍZ: Zisti, koľko toho naozaj vieš o Oskarových filmoch a hercoch