Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Nemusí znova dostať ponožky: Tipy na neobohrané vianočné darčeky pre muža

Podľa prieskumov sú najčastejším darčekom pre mužov ponožky. Hoci praktické darčeky sú vždy vítané, nie je to ten typ darčekov, ktor‎ý by nám pod stromčekom rozžiaril oči. Prinášame vám preto niekoľko tipov na originálne vianočné darčeky, ktoré muža naozaj potešia.

 

 

Záťažová prikrývka

Pre koho sa hodí: pre milovníkov spánku a kvalitného oddychu

Záťažové prikrývky sú ťažké prikrývky alebo deky, ktorých zvýšená hmotnosť dáva ľuďom počas spánku pocit, akoby ich niekto objímal. Záťažové prikrývky dokázateľne zlepšujú kvalitu spánku, pôsobia upokojujúco, redukujú stres či stavy úzkosti. Tento typ prikrývok nájdete vo viacerých predajniach s prikrývkami či matracmi a ide o investíciu, ktorú určite ocení každý, kto sa rád kvalitne vyspí. 

 

 

Bezdrôtové slúchadlá s technológiou potláčania okolitého hluku

Pre koho sa hodia: pre všetkých milovníkov hudby či fanúšikov podcastov

Ak váš partner rád počúva podcasty alebo je fanúšikom hudby, určite sa poteší kvalitnému vianočnému darčeku v podobe bezdrôtových slúchadiel s technológiu potláčania okolitého zvuku (noise cancelling). Pri bezdrôtových slúchadlách nie je človek obmedzovaný žiadnym káblom, a tak má aj počas počúvania veľkú slobodu pohybu. Bezdrôtové slúchadlá sa tak skvele hodia aj pre bežcov a všetkých aktívnych ľudí. 

 

 

Predplatné Horizon TV

Pre koho sa hodí: pre každého filmového či seriálového nadšenca

Každý milovník filmov alebo seriálov sa určite poteší predplatnému Horizon TV. Doprajte mu ponuku až 112 TV staníc so 7-dňovým TV archívom v cene. Navyše, profitovať z tohto darčeka budete aj vy. Horizon TV je totiž možné sledovať naraz až na 3 zariadeniach, a tak, zatiaľ čo váš partner bude v telke sledovať svoj obľúben‎ý film, vy môžete pozerať na notebooku čokoľvek, čo sa vám páči. A to nech ste kdekoľvek. Aj preto môže byť predplatné Horizon TV skvelým darčekom aj pre vášho blízkeho, ktor‎ý žije v zahraničí, no nerád prichádza o svoje obľúbené slovenské programy. Jediné, čo bude potrebovať, je internet.

 

 

DNA test, ktorý odhalí jeho pôvod

Pre koho sa hodí: pre toho, čo má všetko

Máte pocit, že váš partner má už skutočne všetko, po čom by mohol túžiť? Kúpte mu DNA test, ktorý mu povie, odkiaľ pochádzali jeho predkovia! Populárna stránka My True Ancestry ponúka možnosť zakúpiť si DNA „balíček“. Vďaka nemu si váš partner odoberie vzorku svojej DNA, ktorú uploadne do systému a následne o svojom pôvode či predkoch možno zistí rôzne fascinujúce detaily. Možno ste to ani netušili a doma máte potomka niektorej kráľovskej rodiny...

 

 

MasterClass – online vzdelávanie od tých najlepších

Pre koho sa hodí: pre večných študentov a tých, ktorí sa radi učia nové veci

Platforma na online vzdelávanie MasterClass je skvelým darčekom pre každého, kto sa rád neprestajne vzdeláva. Nájdete tu kurzy od tých najznámejších odborníkov. Váš partner sa môže učiť variť s Gordonom Ramsayom, písať s Danom Brownom či počúvať rady, ako vybudovať úspešný biznis od Marca Jacobsa alebo Boba Igera, bývalého CEO spoločnosti Disney. Ponuka je obrovská a výber kurzov vám skutočne vyrazí dych. Podmienkou tu však bude znalosť angličtiny.

 

 

Bluetooth lokátor

Pre koho sa hodí: pre toho, čo všetko stráca

„Nevidela si moje kľúče? Nevieš, kde mám telefón? Neschovala si mi niekam peňaženku?“ Počúvate to doma často aj vy? Je čas, aby ste svojho partnera na Vianoce obdarovali bluetooth lokátorom. Lokalizačné čipy nájdete v ponuke každého väčšieho elektroobchodu a možno sa aj vďaka nim z domu dostanete na návštevu k priateľom konečne včas.

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Ešte lepší filmový zážitok! Aké zmeny prinesie HBO Max?

December – mesiac (televíznych) darčekov

V októbri si nenechajte v televízii ujsť