Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

50 TV staníc (37 v HD) 23 staníc v TV Archíve
7.90 € 7.90 €5.90 € mesačne 70.80 € na rok dopredu

Horizon TV Happy

113 TV staníc (63 v HD) 51 staníc v TV Archíve
11.90 € 11.90 €9.90 € mesačne 118.80 € na rok dopredu
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

+ 0.00 € mesačne
v cene
0.00 € na rok dopredu

Videotéka My Prime GO

+ 4.00 € mesačne
v cene
48.00 € na rok dopredu

Xiaomi Mi Box S

65.00 € jednorazovo
15.70 € akontácia + 2.90 € mesačne

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvý mesiac na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Xiaomi Mi Box S, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Nedovoľte viac TV reklamám kradnúť váš čas. Máme trik ako sa ich zbaviť

Nenechajte viac reklamy kradnúť vám drahocenný čas. Chcete si užiť celovečerný program bez prerušovania napínavých scén alebo si vybrať čas kedy váš program začne? Pustite si svoje obľúbené programy vtedy, kedy vám to najviac vyhovuje vďaka archívu Horzion TV.

Ak sa obávate zdĺhavých návodov a nastavení, ktoré budete musieť vykonať, rovno si prestaňte robiť starosti. Horizon TV vyrieši všetko za vás! 

 

 

Čo je Horizon TV?

Moderná, inovatívna, pokroková, on-line – taká je internetová televízia Horizon TV, ktorá vás nadobro zbaví problému s reklamami. Vaše obľúbené stanice ako Markíza či JOJ si môžete vďaka službe archív užívať 24 hodín, 7 dní v týždni naplno. 

Ak si zriadite Horizon TV TERAZ alebo kedykoľvek do 3. 5. 2021, máte službu 7-dňového TV archívu aktívnu ZDARMA. (bežný poplatok za službu archív je 2 € mesačne) 

 

 

Prečo je Horizon TV archív tak obľúbený?

Nie vždy sa nám podarí dokončiť naše aktivity tak, aby sme v presný čas pripravení na sledovanie svojho obľúbeného seriálu. Horizon TV s tým počíta a vďaka jej archívu si všetky stanice užívate kedy chcete. Archív ponúka až 51 staníc a to na celých 7 dní od odvysielania, takže si svoj obľúbený program pozriete kedy vám to najviac vyhovuje.

Vďaka Horizon TV archívu navyše ušetríte drahocenný čas, keďže si môžete program z archívu pretáčať, ľahko preskočíte niekoľko minút reklám, ak nemáte záujem ich vidieť. Horizon TV vám tiež vďaka pretáčaniu vzad i vpred umožňuje pozrieť si obľúbenú scénu niekoľko krát alebo pretočiť naspäť, ak ste niečo podstatné prepočuli.

 

 

 

Aké sú ďalšie výhody Horizon TV?

1. Moderná a bez káblov – na sledovanie Horizon TV nepotrebujete žiadne káble, zložité inštalácie či prijímače. On-line internetovú televíziu jednoducho pozeráte vďaka Wi-Fi pripojeniu na svojej Smart TV. 

2. Až 3 zariadenia súčasne – vďaka jednému účtu (jedinej mesačnej platbe) máte možnosť sledovať Horizon TV až na troch rôznych zariadeniach súčasne. Zábavu s Horzion TV tak s vami môžu zdieľať členovia rodiny alebo kamaráti. 

3. Neviazanosť – ani vy neviete, kde sa vidíte o 2 roky? Nevadí! Kedykoľvek sa rozhodnete, že Horizon TV vám nevyhovuje, môžete ju bez poplatkov či pokút deaktivovať.

4. Flexibilita a voľnosť – vďaka tomu, že Horizon TV funguje on-line, užijete si ju doslova kdekoľvek, kde je pripojenie na internet. Dovolenka, víkend u svokrovcov či jazda autobusom? Zábavu s Horizon TV si prenesiete kdekoľvek v rámci EU.

5. Bez rizika - ak patríte medzi nerozhodných, nemusíte na úvod za Horizon TV vrátane archívu nič platiť. Službu si jednoducho vyskúšate na mesiac zdarma.

Objednajte si Horizon TV teraz a službu 7-dňový TV archív s 51 stanicami máte ZDARMA.*

*ponuka platí len do 3.5.2021

 Vyberte si balík už od 5.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Zdravé recepty podľa hviezd televíznej kuchyne – 2. časť

Recepty k filmom, z ktorých nepriberiete

Najlepšie mobilné aplikácie, ktoré vám uľahčia život