Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

9.90 € 9.90 €6.90 € mesačne
82.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

13.90 € 13.90 €10.90 € mesačne
130.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

27.90 € 27.90 €26.90 € mesačne
322.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Najslávnejší moderní dobrodruhovia, ktorí vás naučia prežiť v lone prírody

Myslíte si, že časy dobrodruhov už dávno pominuli? Títo moderní objavitelia vás presvedčia o tom, že na tejto planéte ešte stále je čo objavovať. A stále existujú aj limity, ktoré je možné odvahou či šikovnosťou prekonať. 

 

 

Andrzej Bargiel 

Mladý Poliak Andrej Bargiel sa profesionálne venuje lezeniu a športovej disciplíne zvanej freeskiing. Freeskiing, inak nazývaný aj new-school skiing alebo voľné lyžovanie, je špecifický druh alpského lyžovania, počas ktorého lyžiar využíva aj rôzne triky a skoky. 

Andrzej Bargiel sa preslávil tým, že ako prvý na svete v roku 2018 zlyžoval druhý najväčší vrch na zemi - K2 (8611 m). Predtým sa hovorilo, že niečo podobné je absolútne nemožné. Odvážny Poliak však mnohých presvedčil o opaku. Rok na to, v roku 2019 mladý Poliak získal nielen slávu a obdiv, ale aj ocenenie Dobrodruh roka od National Geographic.

 

 

Ed Stafford 

Britský dobrodruh Ed Stafford sa v roku 2010 stal prvým človekom, ktorý za 859 dní dokázateľne prešiel peši pozdĺž celej rieky Amazonka od jej prameňa až po Atlantický oceán. Touto cestou, ktorá mu trvala dlhšie ako dva roky, chcel upozorniť na dôležitosť ochrany amazonského dažďového pralesa pred jeho ďalším ničením. V roku 2012 sa vďaka svojej ceste zapísal aj do Guinnessovej knihy rekordov

Ed Stafford sa pravidelne vyberá do tých najnehostinnejších miest našej planéty. Práve tam chce zistiť, aké to je stratiť sa a znova nájsť cestu späť do civilizácie. V týchto extrémnych miestach nakrúca dokumenty, ktoré ľudia pred telkou doslova hltajú. 

Príbeh o tom, ako sa Ed ocitol uprostred nehostinných lesov na Madagaskare, môžete pozerať aj vy každú sobotu o 19:00 na kanáli Discovery. Televíznu stanicu Discovery nájdete v rámci doplnkového balíčka Pre objaviteľov, ktorý môžete mať k vašej Horizon TV už za 1,90 eur mesačne.

 

 

Mike Horn

Profesionálny dobrodruh Mike Horn má za sebou hneď niekoľko nebezpečných expedícií. 55-ročný rodák z Južnej Afriky počas svojho života oboplával rovník, prepádloval celú rieku Amazonka a ako prvý človek spolu s Nórom Ouslandom v roku 2006 docestoval bez psa či motorizovaného transportu v zime a úplnej tme až na samý Severný pól. S tým istým nórskym kolegom sa v roku 2019 znova zaslúžili o ďalší rekord

Ako prví ľudia na svete prekročili celý Severný ľadový oceán. Loďou sa doplavili do najsevernejšieho možného bodu a následne pokračovali peši. Cesta, ktorá sa začínala na Aljaške, sa pre dobrodruhov úspešne ukončila v Nórsku po neuveriteľných 87 dňoch putovania.

Moment, kedy Mike a Ousland prešli celý Severný ľadový oceán sa už navždy zapíše do histórie polárnych expedícií. Aj vďaka takýmto zážitkom býva Mike Horn často označovaný za najväčšieho dobrodruha a objaviteľa našich čias. 

 

 

Bear Grylls

Britský dobrodruh, spisovateľ a televízna hviezda Bear Grylls je meno, ktoré je dnes už známe asi každému. Dnes 47-ročný Brit sa po prvý raz preslávil ešte ako 23-ročný mladík, keď sa stal najmladším Britom, ktorý kedy vystúpil na Mount Everest a zapísal sa tým aj do Guinnessovej knihy rekordov. Svetový rekord drží aj za prelet ponad Himaláje pomocou motorového paraglidu.

Bear Grylls má za sebou niekoľko dobrodružných výprav, z ktorých skúsenosti opisuje aj vo svojich televíznych programoch. Na kanáli National Geographic môžete každú nedeľu sledovať reláciu V divočine s Bear Gryllsom. V nej Grylls demonštruje základné pravidlá, ktoré sú potrebné k prežitiu v extrémnych podmienkach mimo ľudskej civilizácie. Na začiatku každej jednej časti je dobrodruh vysadený v nehostinnom prostredí a jeho úlohou je iba prežiť.

Televízna stanica National Geographic je takisto aj spolu s kanálmi, ako sú Animal Planet, Spektrum či Viasat History súčasťou doplnkového balíčka Pre objaviteľov.

 

Copyright:
Andrzej Bargiel - Instagram/andrzejbargiel
Ed Stafford - Discovery Networks
Mike Horn - Instagram/mikehornexplorer
Bear Grylls - Discovery NetworksVyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Top 10 vojnových filmov, ktoré sa oplatí pozrieť

Čaká športové podujatia v roku 2021 lepší scenár? – časť druhá

Čaká športové podujatia v roku 2021 lepší scenár? – časť prvá