Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Najlepšie mobilné aplikácie, ktoré vám uľahčia život

Ľudia ustavične hľadajú „zlepšováky“, a preto milujú jednoduché triky, pomocou ktorých sa dá čokoľvek urobiť rýchlejšie, efektívnejšie a hlavne bezstarostne. Tak prečo na to nevyužiť mobil, ktorý nosíme stále so sebou?

Aplikácie sú vlastne programy, ktoré rozširujú funkcie inteligentného telefónu. Podľa štúdie RiskIQ existovalo na začiatku roka 2020 na celom svete takmer 9 miliónov aplikácií. Zvyčajne sa špecializujú na určitú oblasť, ako je zdravie, práca, financie či cestovanie, a sú vytvorené tak, aby uľahčili naše každodenné fungovanie. Poďme si teda priblížiť tie najzaujímavejšie.

 

 

Zašlite nám sken dokumentu

S takouto požiadavkou sa stretávame pomerne často. Lenže ako to urobiť, keď doma nemáte skener? Využívať môžete už zabudované aplikácie, ako Disk Google (pre Android) či Notes (pre iOS) – stačí kliknúť na znamienko + a vybrať si možnosť skenovanie. Pokročilejšie funkcie, napríklad ukladanie dokumentov v iných formátoch než PDF, ponúkajú bezplatné aplikácie Adobe Scan, Microsoft Office Lens či CamScanner.

Adobe Scan

Microsoft Office Lens

CamScanner

 

 

Slnečno alebo prehánky?

Ak nestíhate sledovať predpoveď počasia, nainštalujte si ju priamo do svojho smartfónu. Mnohé z nich vás okrem teploty vzduchu a blížiacich sa zrážok budú informovať aj o sile vetra, vlhkosti vzduchu, východe a západe slnka či UV indexe. K najpopulárnejším patria Weather, AccuWeather, ale aj aplikácia iSHMU, ktorá funguje pod hlavičkou Slovenského hydrometeorologického ústavu.

iSHMU

AccuWeather

Weather

 

 

Žiadny film vám neujde 

Televízia už dávno nepatrí iba obývačkám. Pozerať obľúbené filmy, relácie a seriály môžete prakticky kdekoľvek; v aute, v čakárni u lekára alebo na chalupe. Vďaka internetovej televízii Horizon TV to dokonca zvládnete na troch zariadeniach súčasne, a to v mobile, tablete i počítači. Dokonca so 7-dňovým archívom. Zariadenia nemusíte registrovať, stačí si stiahnuť samotnú aplikáciu.

Horizon TV

Horizon TV

Horizon TV

 

 

Remeselník na pár klikov

Keď sa v domácnosti niečo pokazí alebo potrebujete niečo zmajstrovať, určite sa radi obrátite na profesionála – kvalitného, overeného a čo najrýchlejšie dostupného. Vyhľadávanie majstrov vám dokážu prekvapivo uľahčiť aplikácie. Napríklad s bezplatnou službou Wilio, ktorá združuje takmer 25-tisíc remeselníkov a poskytovateľov rôznych služieb, máte opravára či upratovačku objednaných už do niekoľkých minút.

Wilio

Wilio

Wilio

 

 

Dvakrát meraj... Ale čím? 

Určite poznáte situácie, keď potrebujete niečo zmerať, ale nemáte poruke pásmo – napríklad pri prezeraní produktov v eshopoch alebo v kamennej predajni či počas obhliadky bytu s realitným maklérom. Riešením sú aplikácie, ktoré dokážu určiť vzdialenosti, ale aj rozmery rôznych objektov. Vyskúšajte aplikácie Smart Measure, Easy Measure alebo pokročilejší nástroj iHandy Carpenter, ktorý okrem pravítka obsahuje aj olovnicu, vodováhu a uhlomer.

Easy Measure

Easy Measure

iHandy Carpenter

 

 

Učíme sa celý život – a teraz aj online

Patríte k ľuďom, ktorí sa radi vzdelávajú? Potom vyskúšajte programy ako Udemy, Khan Academy (vo verzii pre deti Khan Academy Kids) či Coursera, na ktorom sa podieľala viac ako stovka najlepších škôl z celého sveta. Medzi spoplatnenými kurzmi momentálne vedie streamingová platforma MasterClass, v ktorej vás budú „učiť“ popredné osobnosti zo sveta filmu, dizajnu a ďalších odvetví. Na cudzie jazyky pre mladšie i staršie ročníky sú zasa skvelou pomôckou Duolingo, Memrise či Busuu. 

Duolingo

Memrise

Busuu

 

 

Zdravé telo, zdravý duch

Platformy na sledovanie zdravotného stavu už nájdete automaticky nainštalované v mnohých smartfónoch, ako napríklad Apple Health. Ďalšie (Google Fit, Strava alebo MyFitnessPal) sa dajú stiahnuť dodatočne. Doplniť ich môžete aplikáciami, ktoré pomáhajú riešiť problémy so spánkom, s úzkosťami, so stresom či s koncentráciou pri práci – medzi obľúbené patria Headspace, Sleep Cycle, Happify či Focus Keeper.

Sleep Cycle

Headspace

Happify

 

 

 

Finančný poradca v mobile

Všadeprítomný pretlak informácií podstatne sťažuje našu schopnosť zachovať si prehľad o hocičom. Ale stav financií by sme rozhodne nemali brať na ľahkú váhu. Banky vo svojich aplikáciách neponúkajú len možnosti na rýchle platby mobilom, ale aj na manažovanie príjmov, výdavkov a úspor. Vyskúšať však môžete aj nezávislé aplikácie, k akým patrí trebárs Spending Tracker.

Spending Tracker

Spending Tracker

Spending Tracker

 

 

Zahrajte mi takúto...

Započuť skvelú pieseň a nepoznať názov skladby ani interpreta? Vieme, že aj takáto maličkosť vám môže pokaziť deň. No ak máte v mobile aplikáciu Shazam, do takejto situácie sa už nikdy nedostanete. Keď sa v rádiu alebo v predajni ozve nový „song“, spustíte aplikáciu a do niekoľkých sekúnd vám prezradí, kto má na svedomí váš ďalší obľúbený hit. 

Shazam

Shazam

Shazam

 

 

6 bezpečnostných a praktických tipov na záver

 

  • Aplikácie si sťahujte len z oficiálnych „obchodov“ ako Google Play a AppStore. Je dôležité, aby ste svoj mobil neohrozili pochybnou sledovacou platformou.

 

  • Snažte sa využívať iba bezpečné internetové pripojenie.

 

  • Programy si overujte prostredníctvom ratingov a recenzií. Sledujte však aj obsah hodnotení či mená recenzentov. Opakujúce sa texty a podivní používatelia môžu byť generovaní robotmi.

 

  • Snažte sa obmedzovať prístup aplikácií k svojim osobným údajom či sledovaniu polohy, najmä vtedy, ak je táto žiadosť úplne nelogická. 

 

  • Pravidelne si aktualizujte svoj mobil, update programov neodkladajte a dôležité dáta, napríklad fotografie, si vždy zálohujte.

 

  • Myslite na to, že každá aplikácia má určitú veľkosť. Čím viac ich stiahnete, tým väčšiu záťaž to pre váš smartfón predstavuje. Nezabúdajte preto z času na čas aplikácie skontrolovať a vymazať tie, ktoré nepoužívate.

 

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Prečo je online televízia bez viazanosti taká žiadaná

KVÍZ: Zisti, koľko toho naozaj vieš o Oskarových filmoch a hercoch

Slovenské pamiatky, ktoré zažiarili v zahraničných filmoch. Všimli ste si ich všetky?