Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Najlepšie komiksové filmy všetkých čias. Videli ste ich všetky?

Komiksy sú častou inšpiráciou filmových producentov. Kresleným postavičkám s nadprirodzenými schopnosťami dávajú vo svojich dielach ľudský rozmer. Máte slabosť na príbehy superhrdinov? Prinášame vám zoznam tých najlepších filmov, ktoré vznikli podľa komiksovej predlohy.

 

 

Batman

Oblieka si čierny oblek, ktorý pripomína netopiera a bojuje proti zločinu v meste Gotham City. Legendárna postava Batmana pochádza z dielne amerického vydavateľstva DC Comics. Predlohou už bolo inšpirovaných 14 filmov od viacerých režisérov vrátane Tima Burtona a Christophera Nolana.

Postavu Batmana stvárnilo niekoľko známych hercov ako napríklad George Clooney, Christian Bale a Ben Affleck. Najnovší diel s Robertom Pattinsonom vydalo štúdio Warner Bros tento rok.

Filmy o Batmanovi si môžete pozrieť z pohodlia domova vďaka aplikácii HBO Max. Tá je súčasťou balíčka HBO k Horizon TV. Nemáte ešte Horizon TV? Je najlepší čas, aby ste to zmenili. Od 1.7. totiž k Horizon TV dostanete Balíček HBO na mesiace ako darček.

 

 

Spider-Man

K najznámejším superhrdinom na svete patrí aj pavúčí muž od Marvelu, ktorý ochraňuje New York. Prvý hraný Spider-Man od režiséra Sama Raimiho sa objavil na kinových plátnach pred dvadsiatimi rokmi. Dielo hollywoodskeho štúdia Sony Pictures sa stalo veľkým hitom hneď po premiére. Dočkalo sa ďalších dvoch pokračovaní.

Herec Tobey Maguire stvárňuje outsidera Petra Parkera, z ktorého sa stane nepremožiteľný superhrdina. Získa si srdce Mary Jane v podaní Kirsten Dunst. Vlani sa Spider-man vrátil s prvým dielom novej trilógie.

 

 

Avengers

Marvel sa rozhodol, že divákom ukáže všetkých svojich hrdinov na jednom plátne. Preto v roku 2012 prišiel s prvým dielom série Avengers. V nej zachraňujú svet obľúbené postavy ako Iron Man, Kapitán Amerika, Thor a Hulk. Hrajú ich rovnakí herci, ako v predošlých samostatných filmoch.

Veľkolepú ságu v roku 2019 zavŕšila posledná časť s názvom Endgame. Po udalostiach zachytených v predošlej časti Nekonečná vojna je svet zničený. Superhrdinovia sa opäť spoja, aby ho zachránili.

 

 

Superman

Preslávil sa ako muž v modročervenom kostýme, ktorý lieta. Superman je úplne prvým a zároveň jedným z najobľúbenejších komiksových superhrdinov. Patrí do edície DC Comics. Postava pochádza z planéty Krypton. Na Zemi svoje nadprirodzené schopnosti využije na pomoc proti zlu.

O mužovi z ocele bolo natočených niekoľko celovečerných filmov. Zahrali si ho herci ako Christopher Reeve, Henry Cavill a Tyler Hoechlin.

Vo filme Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti sa dvaja obľúbení hrdinovia stretnú vo vzájomnom súboji. Sledujte ho na programe Dajto v sobotu 25. júna o 20.30 alebo v utorok 28. júna, o 22.40. S Horizon TV sa k nemu môžete kedykoľvek vrátiť vďaka 7-dňovému TV archívu.

 

 

Deadpool

Zo stránok komiksov od Marvelu pochádza aj svojský antihrdina Deadpool. Je znetvorený a psychický labilný. Jeho supershopnosťou je rýchle hojenie rán.

V podaní herca Ryana Reynoldsa sa objavil najskôr v snímke X-Men: Wolverine. Potom bol hlavnou postavou dvoch samostatných filmov od spoločnosti 20th Century Fox. Na rozdiel od ostatných komiksoviek neprináša len kopec akcie, ale aj zábavy. Marvel v súčasnosti pracuje na tretej časti. Premiéru by mala mať budúci rok.

 

Batman - © Warner Bros.
Spider-man: Bez domova - © Marvel Studios
Avengers: Pomstitelia - © Marvel Studios
Batman vs. Superman - © Warner Bros. Pictures
Deadpool - © Twentieth Century Fox Film Corporation

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Stihli ste si pozrieť všetky TOP seriály roku 2020?

KVÍZ: Najsledovanejšie slovenské seriály. Viete, čo Slováci najradšej pozerajú v telke?

5 tipov ako si užiť Silvester 2020 v pohodlí domova a čo pozerať v TV?