Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Najlepšie halloweenske filmy, ktoré si pozrieť, ak sa chcete trocha báť

Máte chuť troška sa v magickú halloweensku noc báť? Pripravili sme si pre vás výber niekoľkých filmov, ktoré sa skvele hodia práve na halloweensky večer strávený pred telkou.

 

Rodina Adamsovcov (1991 a 1993)

Chcete sa na Halloween zasmiať s celou rodinou? Rodina Adamsovcov je ten typ filmu, ktorý môžete pozerať aj so svojimi deťmi. Veľa vtipu, humoru a krásna gotická atmosféra lákajú ľudí k obrazovkám už celých 30 rokov. Ak máte radi jesenné a halloweenske obdobie, no nechcete sa v noci báť, bizarná a zábavná rodinka Adamsovcov je to, čo by ste si mali večer v telke pustiť.

Ak sa vám predsa len zdá táto filmová verzia pre vaše deti príliš strašidelná, na HBO GO, ktoré môžete mať v rámci balíčka HBO aj k vašej Horizon TV, by ste aktuálne našli aj animovanú verziu rodiny Adamsovcov, ktorá bude pre menšie deti možno vhodnejšou alternatívou.

 

 

Magická posadnutosť (1998)

Kto povedal, že Halloween a romantika nejdú dokopy? Halloweenska klasika so Sandrou Bullock a Nicole Kidman rozpráva príbeh dvoch sestier, ktoré používajú svoje magické schopnosti, aby bojovali s rodinnou kliatbou brániacou im v láske. Film ponúka tú správnu dávku romantiky, humoru aj troška strašidelnej atmosféry a je výbornou voľbou, ak si chcete spríjemniť halloweensky večer.

 

 

Nožnicovoruký Edward (1990)

Ďalší dnes už kultový film od legendárneho režiséra Tima Burtona rozpráva príbeh nepravdepodobnej love story medzi mužom, ktorý má namiesto rúk nožnice (Johnny Depp), a tínedžerkou z predmestia, ktorú stvárnila mladučká Winona Ryder. 

Nožnicovorukého Edwarda nájdete aj vo videotéke, ktorú máte zadarmo k Horizon TV.

 

 

V zajatí démonov (2013, 2016 a 2021)

Prvý film z hororovej trilógie, ktorá mapuje príbehy paranormálnych vyšetrovateľov - manželov Warrenovcov, spôsobil v roku 2013 hotovú senzáciu. Mimoriadna popularita, ktorú si film získal, sa zaslúžila aj o to, že vznikli hneď dve jeho pokračovania a viacero ďalších filmov, ktoré na udalosti z trilógie priamo nadväzujú. Ak túžite po kvalitnom horore, V zajatí démonov je na Halloween ako stvorený.

 

 

Smrť jej pristane (1992)

Ak nemáte chuť na horor ani na romantiku, ešte stále je možnosť dopriať si poriadne čiernu komédiu. Presne takou je aj obľúbený film s Meryl Streep a Goldie Hawn - Smrť jej pristane. Obe hrdinky vo filme vypijú elixír, ktorý im má zaručiť večnú mladosť. Ako to však už v takýchto príbehoch chodí, elixír má aj niekoľko nepredvídaných účinkov.

 

 

Doprajte si to najlepšie. S Horizon TV a HBO balíčkom

Vychutnajte si tie najlepšie seriály a filmy, ktoré nájdete na HBO. Stanice HBO, HBO 2 aj HBO 3 si môžete pridať už aj k vašej Horizon TV. Okrem klasických televíznych staníc máte navyše v rámci balíčka k dispozícii aj videotéku HBO GO, v ktorej nájdete nielen spomenuté seriály, ale aj obrovské množstvo ďalších kvalitných programov. Doplnkový balíček HBO je pre vás dostupný k Horizon TV už od 6,90 EUR mesačne.

Photo © Orion Pictures Corporation, Photo © 1998 Warner Bros., Photo © 20th Century Fox, Photo © Michael Tackett, Photo © Universal Pictures

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

KVÍZ: Zisti, koľko toho naozaj vieš o Oskarových filmoch a hercoch

November patrí mužom – tipy (nielen) pre „fúzačov“ 2. časť

Toto sú tie najlepšie seriály na HBO, ktoré by ste mali poznať