Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Najlepšie české filmy. Videl si už naozaj všetky?

Keď sa povie „najlepšie české filmy“ automaticky sa nám v mysli vybavia osvedčené československé komédie. Česká kinematografia je však plná aj skvelých dramaticky ladených snímkov a filmov odohrávajúcich sa na pozadí druhej svetovej vojny. (Pozri aj Top 10 vojnových filmov, ktoré sa oplatí pozrieť)

 

České filmy s vojnovou tematikou

 

Pomaľované vtáča

Filmy s vojnovou tematikou bodujú najmä u mužského publika. Tematika druhej svetovej vojny je medzi českými režisérmi pomerne obľúbená. Z českých filmov z tohto súdka naposledy vzbudil pozornosť dramatický príbeh o hrôze a krutosti na jednej strane a nevinnosti a láske na druhej strane, ktorý získal v roku 2020 na European Film Awards ocenenie ako najlepší film. Film o malom chlapcovi putujúcom nepriateľským svetom bodoval aj na Českých levoch. 

 

Protektor

Nemecká okupácia a začiatok vojny obrátili naruby životy rozhlasového reportéra Emila a jeho manželky Hany, herečky so židovským pôvodom. Emil na úteku od milenky v zhone ukradne bicykel, čím sa začína jeho zbesilá jazda o život. Tento český film sa v roku 2009 uchádzal o Oscara v sekcii cudzojazyčné filmy a získal aj cenu českých filmových kritikov – Kristián.  

 

Je třeba zabít Sekala

V atmosfére parného leta, v malej moravskej dedine tak vzdialenej, že ju nezasiahla ani vojna, sa odohráva príbeh o zrade, vine a treste. Film o druhej svetovej vojne je zaujímavý aj tým, že sa v ňom neobjaví jediná uniforma a neuvidíte v ňom žiadnu ťažkú vojenskú techniku. Drámu Je třeba zabít Sekala, ovenčenú desiatimi Českými levmi, mnohí označujú za najlepší český film 90. rokov.

 

Vydarené české komédie

 

Pelíšky

Existuje vôbec niekto, kto túto retrokomédiu Jana Hřebejka z roku 1999 ešte nevidel? Jeden z najvydarenejších filmov českej kinematografie sa dá pozerať stále znova a mnoho hlášok z neho zľudovelo. Pohľad na 60. roky minulého storočia nie je len nostalgickou zábavou, ale aj výpoveďou o vtedajšom režime. Humor, ktorý pochopia predovšetkým obyvatelia Východného bloku bodoval aj na MFF v Poľsku. 

 

Vlastníci

Nedávno natočená konverzačná komédia postavená na výbornom scenári, réžii aj na kvalitnom hereckom obsadení, sa odohráva v jednej miestnosti. Aj slovenský divák v nej spozná vykreslené typy postáv, ktoré môže reálne stretnúť na podobných bytových schôdzach. Svoju rolu si vo filme po dlhšej odmlke „strihla“ aj Dagmar Havlová, okrem v nej v komédii uvidíte aj Terezu Ramba a Kláru Melíškovú, ktoré si z Českých levov odniesli ocenenia za najlepšiu herečku v hlavnej a vedľajšej úlohe.

 

Pane, vy jste vdova!

V československej komédii režiséra Václava Vorlíčka si zahrala plejáda tých najlepších československých hercov 70. rokov. Sci-fi zápletka o zmene identít je v nej servírovaná originálne, po česky, a s humorom pripomínajúcim legendárnych Monty Python. V absurdnej komédii nechýbajú useknutá ruka, výmena mozgov, sériová vrahyňa, vybuchujúca žena či zakopaná manželka...

Nájdete aj vo videotéke Horizon TV

 

Najlepšie české filmy s dramatickou zápletkou

 

Šarlatán

Od tohto filmu dostanete presne to, čo sa dá očakávať od drámy. Silný príbeh o výnimočnom človeku je o to sugestívnejší, že je inšpirovaný skutočným osudom ľudového liečiteľa. Z Ivana Trojana nebudete vedieť spustiť zrak, jeho výkon ocenila aj porota Českého leva a celkovo si film odniesol päť cien, vrátane najlepšieho celovečerného filmu. 

 

Petrolejové lampy

Česká filmová dráma vykresľuje na jednej strane malomestské prostredie plné predsudkov, na druhej strane rozpad osobnosti človeka postihnutého pohlavnou chorobou. Démonický Petr Čepek je ako vždy nepríjemne presvedčivý, hereckým prekvapením je však Iva Janžurová, ktorá bola vždy považovaná za komediálnu herečku. Za rolu emancipovanej ženy sa stala v roku 1972 jednou z kandidátok na cenu za najlepší ženský herecký výkon na festivale v Cannes. 

Nájdete aj vo videotéke Horizon TV

 

Na kolejích čeká vrah

Kriminálny triller Na kolejích čeká vrah patrí medzi staré české filmy, ktorých kvalitu preveril čas. Precízne spracovaný detektívny príbeh má nezvyklý akčný náboj v podobe explózie vlaku. Nechýbajú v ňom ani naháňačky, prestrelka a samozrejme, vydarený scenár a dvojica skvele zahratých detektívov v podaní Jiřího Sováka a Jaromíra Hanzlíka.  

Nájdete aj vo videotéke Horizon TV

 

5 zaujímavosti, ktoré ste možno nevedeli

  • Autorský tím scenáristov pripravoval film Protektor 5 rokov.

 

  • Hneď druhý natáčaní deň filmu Pelíšky sa stratil scenár s režijnými poznámkami. Nakoniec sa našiel medzi rekvizitami.

 

  • Kvôli natáčaniu Vlastníkov herec Vojtěch Kotek výrazne pribral. Po natáčaní zhodil podľa vlastných slov až 17 kilogramov v priebehu troch mesiacov. 

 

  • Film Pane, vy jste vdova! získal ocenenie na 9. medzinárodnom festivale vedecko-fantastických filmov Terst.

 

  • Mladšiu podobu Ivana Trojana v retrospektívnych záberoch Šarlatána stvárnil jeho syn Josef Trojan. Na casting sa prihlásil bez vedomia otca a oznámil mu to, až keď rolu získal.

 

Photo © Jan Dobrovský, Photo © Falcon, Photo © Česká televize, Photo © Space Films, Photo © CinemArt, Photo © Filmové studio Barrandov, Photo © Marlene Film Production, Photo © Filmové studio Barrandov / Karel Ješátko, Photo © Filmové studio Barrandov


Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

V druhej polovici októbra si v televízii určite pozrite

KVÍZ: Zisti, koľko toho naozaj vieš o Oskarových filmoch a hercoch

Prečo je online televízia bez viazanosti taká žiadaná