Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Jednoduché recepty na tradičné vianočné pečivo, ktoré vám rozvonia domácnosť

Čas zbierania tých najlepších receptov na vianočné pečivo je tu. Ak ešte nemáte „ten svoj“ overený recept na typické medovníčky či linecké koláčiky, čítajte ďalej. Zozbierali sme pre vás jednoduché a overené recepty na vianočné pečivo, ktoré vám dokonale rozvonia domácnosť a navodí tú správnu atmosféru Vianoc.

 

Jednoduchý (a overený) recept na mäkké medovníčky

Vianoce jednoducho ani nie sú Vianoce, ak vašu vôľu každý deň neskúša tanier voňavých medovníčkov zdobiaci stôl. Našli sme pre vás ľahký recept na mäkké medovníčky, ktoré zvládne ajzačiatočník v pečení.

 

Čo budete potrebovať:

 

• 400 g hladkej múky,

• 140 g práškového cukru,

• 60 g masla,

• 2 polievkové lyžice medu,

• ½ čajovej lyžičky sódy bikarbóny,

• 1 čajovú lyžičku korenia do perníkov,

• 2 vajcia,

• na potretie: 1 žĺtok, 2 polievkové lyžice mlieka.

 

Ako na prípravu medovníkov: 

 

Sypké suroviny si navážte a preosejte cez sitko. Pridajte všetky ostatné ingrediencie a spracujte na cesto. Následne nechajte cesto aspoň hodinku odpočívať na chladnom mieste. Nie je nevyhnutné, aby cesto oddychovalo celú noc. Po hodinke cesto umiestnite na pomúčenú dosku a pomaly rozvaľkajte na hrúbku 5 až 7 milimetrov.

Povykrajujte si tvary podľa vlastnej preferencie a pečte pri teplote 180 stupňov približne 10 minút. Keď plech vyberiete, hneď medovníčky potrite zmesou žĺtka s 2 lyžicami mlieka. Budú sa vám krásne lesknúť. No a neskôr záleží už len na vás, či medovníčky aj ozdobíte. Chutné a mäkučké však budú zaručene.

 

K medovníkom patria aj linecké koláčiky 

Medovníky a linecké koláčiky sú zaručené vianočné kombo, ktoré k sebe patrí asi ako Popoluška a štedrovečerné sledovanie vašej Horizon TV. Tu je recept na linecké koláčiky, po ktorých sa u vás len tak zapráši.

 

Čo budete potrebovať:

 

• 350 g hladkej múky,

• 200 g masla, 

• 80 g práškového cukru,

• 2 balenia vanilkového cukru,

• ½ čajovej lyžičky prášku do pečiva,

• 1 vajce.

 

Ako na prípravu lineckých koláčikov:

 

Z ingrediencií si spracujte cesto a nechajte ho hodinku odstáť v chlade. Odpočinuté cesto znova len vyberte, umiestnite na pomúčenú dosku a rozvaľkajte na hrúbku 5 až 7 milimetrov. Povykrajujte si tvary podľa formičiek, ktoré máte doma a poukladajte na plech vystretý papierom na pečenie. Pečte pri teplote 180 stupňov približne 10 minút a hotovo. 

 

Ak hľadáte ešte viac inšpirácie na vianočné pečenie či jedlá, ktoré si vychutnáte počas štedrej večere, nájdete ju aj vo vašej Horizon TV. V rámci balíčka Horizon TV Happy máte k dispozícii až 112 TV staníc, medzi ktorými nechýbajú ani známe kulinárske stanice, ako sú Food Network, TV Paprika či stanica Mňam.

 

 

Niečo menej tradičné - recept na čokoládové popraskance

Čokoládové popraskance, alebo v origináli „crincles“, v posledných rokoch doslova zaplavili vianočné stoly slovenských domácností. Chutná čokoládová maškrta skvele ozvláštni tradičnú ponuku vianočného pečiva a zamilujú si ju ako veľkí maškrtníci, tak aj tí malí. 

 

Čo budete potrebovať:

 

• 225 g horkej čokolády (aspoň 70-percentnej),

• 60 g masla,

• 100 g kryštálového cukru,

• 225 g hladkej múky,

• 2 vajcia,

• 1 čajovú lyžičku kypriaceho prášku do pečiva,

• štipku soli,

• + kryštálový a práškový cukor na obaľovanie.

 

Ako na prípravu čokoládových popraskancov:

 

Ako prvé si vo vodnom kúpeli rozpustite čokoládu s maslom. Následne vyšľahajte vajcia s cukrom a pridajte rozpustenú čokoládu. Tá však už nesmie byť horúca. Vymiešajte do hladka a pridajte múku s kypriacim práškom do pečiva - použite ideálne prášok bez fosfátov. Cesto dajte na tri hodiny odpočinúť do chladu.

Keď je už cesto oddýchnuté, vytiahnite ho, vytvarujte guľôčky a obaľujte ich najprv v kryštálovom a následne aj v práškovom cukre. Práve toto obaľovanie v cukre vytvorí tzv. popraskaný efekt. Poukladajte na plech vystlatý papierom na pečenie a pečte 10 až 13 minút pri teplote 170 stupňov.

 

 

Nevyšlo všetko podľa vašich predstáv? „Nehody“ pri vianočnom pečení či varení sú snáď bežnejšie ako zaseknutá kostička v krku. Ak ste do vianočného šalátu zabudli kúpiť majonézu, zistili ste, že doma nemáte práškový cukor, či riešite dilemu, ako zachovať medovníky dlho mäkké, prečítajte si užitočné rady, ako zachrániť vaše vianočné pečenie a varenie.Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

KVÍZ: Pamätáte si tieto bizarné reality šou, ktoré nás kedysi pripútali k telke?

Poznáte zaručené tipy na posilnenie svojej imunity?

Päť najkrajších letných destinácií, ktoré sa objavili vo filmoch