Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Filmy, ktoré boli lepšie ako ich knižná predloha

Hoci teplá jar sa tento rok akosi nie a nie rozbehnúť, marec je okrem príchodu jari spojený aj s knihami. Marec sa ako mesiac knihy oslavuje už od roku 1955, keď ho v bývalom Československu vyhlásili na počesť Mateja Hrebendu Hačavského.

Práve pri príležitosti mesiaca knihy sme pre vás vytvorili rebríček filmov, ktoré svojím spracovaním v kvalite troška predbehli aj ich knižné predlohy. Súhlasíte s naším výberom?

 

 

Jurský park (1993)

Knižná predloha: Jurský park od Michaela Crichtona

Prečo je film lepší ako kniha? 

Niet žiadnych pochýb o tom, že Michael Crichton je skvelý spisovateľ. Keď však pustíte Stevena Spielberga k už tak výbornej knižnej predlohe, dá sa očakávať, že výsledok bude naozaj fantastický. Jurský park má presne tú „filmovú mágiu“, ktorú v kvalitných filmoch radi vídame a hľadáme. Hoci filmové spracovanie je o čosi „miernejšie“ ako kniha, Spielberg dokázal prehistorické bytosti znova prebudiť k životu a v Jurskom parku nám predstavil čarovný svet. Pravda je, žiaľ, tá, že naozaj len málokto si dnes spomenie na knižnú predlohu tohto geniálneho filmu, ktorý odštartoval celú sériu pokračovaní.

Fanúšikovia sa navyše môžu radovať z toho, že už v júni tohto roka príde do kín pokračovanie, v ktorom sa mihnú nielen súčasné hviezdy z filmovej série Jurský svet, ale aj pôvodní hrdinovia Jurského parku z roku 1993.

 

 

Malá morská víla (1989)

Knižná predloha: Malá morská víla od Hansa Christiana Andersena

Prečo je film lepší ako kniha?

Filmové, respektíve animované spracovanie rozprávky od Hansa Christiana Andersena je výrazne menej smutné a tragické ako knižná predloha. Najdôležitejším rozdielom je jednoznačne to, že malá morská víla Ariel v animovanej disnyeovke nájde pravú lásku a na rozdiel od knižnej predlohy v závere nezomrie a nerozplynie sa v morskú penu. Animák navyše obsahuje aj viacero chytľavých pesničiek, ktoré sú pre Disneyho rozprávky typické. Na príbehu Malej morskej víly sa zabaví každý bez rozdielu veku. 

Ak vás premohla chuť vrátiť sa do detstva alebo máte doma drobcov, ktorých poteší dobrá rozprávka, na HBO MAX nájdete od 8. marca aj rozprávkový kanál Cartoon Network plný tých najlepších animákov. HBO MAX môžete mať k Horizon TV za nezmenenú cenu, už za 6,90 eura mesačne

Prečítajte si o tom, čo vám HBO MAX ponúka, aj v našom článku Ešte lepší filmový zážitok! Aké zmeny prinesie HBO MAX?

 

 

Klub bitkárov (1999)

Knižná predloha: Klub bitkárov od Chucka Palahniuka

Prečo je film lepší ako kniha?

Samotný autor skvelej knižnej predlohy Chuck Palahniuk vychválil režiséra Klubu bitkárov Davida Finchera za to, že dokázal nájsť v jeho príbehu také spojitosti, ktoré ani on sám nevidel. No a navyše sa na obrazovke môžeme pozerať na fantastickú dvojicu Edward Norton – Brad Pitt. Práve Norton a Pitt sú jednou z tých legendárnych dvojíc, ktoré sa jednoznačne zapíšu do histórie filmu.

Keďže však prvým pravidlom Klubu bitkárov je to, že sa o ňom nerozpráva, viac ho už vychvaľovať nebudeme.

 

 

Zápisník jednej lásky (2004)

Knižná predloha: Zápisník jednej lásky od Nicholasa Sparska

Prečo je film lepší ako kniha?

Nicholas Sparks je jedným z celosvetovo najúspešnejších spisovateľov a podľa jeho románov sa nakrútilo už niekoľko filmov. Jeho knižný debut bol práve Zápisník jednej lásky. Keďže kniha bola medzi čitateľmi hitom, čoskoro pribudlo aj jej filmové spracovanie. A musíme povedať, že práve film má v sebe čaro, ktoré knihe akosi chýba. Ťažko povedať, čo sa za tým skrýva, či skvelí herci (Rachel McAdams a Ryan Gosling), alebo režisérovo poňatie, no ak sa vám pri knihe leskli oči, k filmu si rovno pripravte veľké balenie vreckoviek.

 

 

Forrest Gump (1994)

Knižná predloha: Forrest Gump od Winstona Grooma

Prečo je film lepší ako kniha?

Tak v prvom rade, vedeli ste vôbec, že aj Forrest Gump vznikol podľa knižnej predlohy? Kniha sa od filmu výrazne líši a v podstate jediným spoločným znakom je meno hlavného hrdinu. V knihe Forrest Gump dospeje v úspešného astronauta, ktorý sa vo vesmíre skamaráti s opicou menom Sue. Dovolíme si tvrdiť, že film sa s dejom a postavou hlavného hrdinu vyhral o niečo lepšie.

 

 

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Viete, v ktorom mesiaci sa rodia najbystrejšie deti a v ktorý deň sa narodilo najviac ľudí na svete?

Najlepšie televízne tipy na vzdelávanie detí počas lockdownu

Stihli ste si pozrieť všetky TOP seriály roku 2020?