Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Chyby v obľúbených vianočných filmoch. Všimli ste si tieto chybičky v Popoluške či v Sám doma?

Pozeráme ich rok čo rok, hoci mnohé repliky už poznáme naspamäť. Vianoce si bez niektorých filmov mnohí už snáď ani nevedia predstaviť. Všimli ste si ale niekedy tieto drobné chybičky, ktoré tvorcom vianočný‎ch klasík unikli?

 

Sám doma

Príbeh o Kevinovi, ktorého rodičia zabudnú počas vianočných sviatkov samého doma, si zamilovalo už niekoľko generácií. Pozrime sa ale teraz na to, či ste si niekedy v tejto vianočnej klasike všimli aj drobné chybičky, ktoré tvorcom unikli. 

 

Bol Kevin naozaj úplne sám doma?

Keď sa Kevin ocitne vo veľkom dome úplne sám, jednou z prvých vecí, čo si chce vyskúšať, je spustiť sa na sánkach dolu schodmi. Kamera nám ukáže záber zvrchu, na ktorom jasne vidno, že vchodové dvere do domu sú napoly otvorené.

 

Na ďalšom zábere z iného uhla je však už jasne vidieť, že dvere sú otvorené dokorán. Bol teda Kevin naozaj úplne sám doma alebo mu tam robil spoločnosť neviditeľný vrátnik?

 

Kevinove nohavice záhadne menia farbu

Ako film pokračuje, Kevin sa vyberie do miestneho kostola po radu. Keď následne vybehne z kostola a uteká domov, môžete si všimnúť, že má na sebe zelené nohavice. 

 

Ako však Kevinov večerný beh pokračuje a blíži sa k domu, zrazu má už na sebe modré nohavice! 

 

Po kvalitnom „joggingu“ a Kevinovom príchode domov takisto jasne vidieť, že zelené nohavice záhadne zmizli a Kevin má oblečené modré džínsy. Potom však prichádza ďalší zvrat…

 

Kevin zamkne dvere a na zemi rozloží svoj „bojový plán“ ochrany domácnosti. Opäť má na sebe zelené nohavice, ktoré sa pred kostolom záhadne vyparili. Žeby pri sebe stále nosil náhradný outfit? 

 

Kto mu chystá večeru?

Predtým, ako sa mokrí banditi Marv a Harry dostanú do Kevinovej domácnosti, chlapec si chcel dopriať pokojnú večeru v podobe cestovín a pohára mlieka. Vyrušili ho však práve dvaja zlodeji.

 

Zlodeji sa dostali dovnútra a narazili na prvé Kevinove pasce. Okrem toho si však môžete všimnúť aj to, že večera na stole, ktorá pôvodne pozostávala z cestovín, zrazu vyzerá úplne inak.

 

Kedy bude Sám doma v telke?

Obľúbený vianočný film Sám doma si môžete vychutnať už 24.12. o 13:40 na TV JOJ. Ak sa však práve budete venovať vianočným prípravám či vareniu Štedrej večere, nezabúdajte, že so 7-dňovým TV archívom, ktorý máte k Horizon TV, si môžete Kevinove dobrodružstvá vychutnať aj v menej zaneprázdnenom čase.

 

 

Tri oriešky pre Popolušku

Štedrý deň bez rozprávky o Popoluške snáď ani nie je kompletný. Ani tvorcovia tejto kultovej vianočnej klasiky si však nevšimli, že do jedného záberu sa dostalo niečo, čo tam absolútne nemá čo hľadať…

 

Vidíte ten stĺp elektrického vedenia vľavo v pozadí za Vladimírom Menšíkom? V obdobi, v ktorom sa rozprávka o Popoluške odohráva, by sme elektrické vedenie asi naozaj neočakávali.

 

Vianočnú rozprávku s Libušou Šafránkovou si môžete vychutnať už na Štedrý deň 24.12. o 19:00 na TV JOJ.

 

 

Mrázik 

Veselá, farebná a energická ruská rozprávka o Mrázikovi je takisto jednou z klasík, ktorá nás každé Vianoce sprevádza Vianocami. Legendárna ruská rozprávka o pracovitej Nastenke a samoľúbom Ivanovi však v sebe tiež skrýva chybičku, ktorá vás možno aj pobaví. 

 

Keď Mrázik stretne uzimenú Nastenku v lese, rozhodne sa ju vziať k sebe domov, aby sa zahriala. Vtedy nám kamera ukáže záber na schody do Mrázikovho domčeka. Vidíte tie vrchné tri schody? Pozrite sa lepšie. Práve na nich je pomerne zreteľne vidno lepiacu pásku, ktorou sú k dreveným schodom pripevnené cencúle. Žeby boli Mrázikove schopnosti len obyčajný klam?

 

Aj ruskú rozprávku Mrázik si môžete vychutnať vo vašej Horizon TVna Štedrý deň o 19:15 na TV Markíza

 

 

Ak vás tento článok o filmových chybičkách pobavil a myslíte si, že ste na vianočné rozprávky už hotovým expertom, otestujte svoje znalosti aj v našom vianočnom kvíze. V ňom si preskúšate, ako ste na tom so znalosťami rozprávkových princezien. Trúfnete si?

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Najlepšie české filmy. Videl si už naozaj všetky?

Stihli ste si pozrieť všetky TOP seriály roku 2020?

Nesmúťte, že sa leto skončilo. Ako tráviť jesenné dni? Tu sú naše tipy