Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

7.90 € 7.90 €5.90 € mesačne
70.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

11.90 € 11.90 €9.90 € mesačne
118.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

27.90 € 27.90 €25.90 € mesačne
310.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvý mesiac na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Xiaomi Mi Box S, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Čaká športové podujatia v roku 2021 lepší scenár? – časť prvá

Sezóna 2020 dostala v dôsledku epidémie COVID-19 zdrvujúci gól. Niektoré podujatia sa museli úplne zrušiť, iné zaznamenali výrazné posuny termínov. V súčasnosti robia organizátori všetko pre to, aby fanúšikovia neprišli o zásadné športové udalosti roka 2021. Ako to s nimi aktuálne vyzerá a na čo sa môžeme tešiť? 

 TV v detskej izbe

 

 

Športový pojem roka – bublina

Aj v nasledujúcej sezóne sa budú o bezpečnosť športovcov starať najmä „bubliny“, ktoré sa stali horúcim pojmom športovej terminológie. Ide o uzatvorené karanténne komplexy, ktoré sa nachádzajú priamo v dejiskách podujatí. Športovci a ich tímy tu žijú a trénujú v úplnej izolácii a za prísnych bezpečnostných podmienok, ktoré zahŕňajú aj pravidelné testovanie.

 

 

Televízia sa stáva hlavným „hľadiskom“

Ak organizátori v nasledujúcej sezóne vôbec pripustia prítomnosť divákov na tribúnach, pravdepodobne pôjde o obmedzený počet. Hlavnú rolu pri sledovaní športových zápasov tak zohrá najmä televízia a online „streamovacie“ služby. Poistkou sú kvalitné športové programy, aké nájdete napríklad v balíku Horizon TV Happy. Ak využívate inú službu, napríklad Smart, môžete si k nej dokúpiť iba športový balík

 

 

Olympijské hry, ako ich nepoznáme

Najväčšie športové podujatie planéty presunuli o rok, približne 30-tisíc športovcov z 206 krajín tak v Tokiu privítajú v novom termíne od 23. júla do 8. augusta 2021. Hry budú mať síce uzavretejší charakter a skromnejší otvárací ceremoniál, po novom však môže každá krajina do sprievodu vyslať až dvoch vlajkonosičov – športovkyňu a športovca. 

 

 

Biatlon s majstrovstvami sveta v Slovinsku

V rámci 44. ročníka Svetového pohára biatlonu sa objaví nová disciplína – superšprint. Šampionát bude prebiehať až do 21. marca 2021, keď vyvrcholí desiatymi pretekmi v nórskom Holmenkollene. Najväčším ťahákom sezóny budú nepochybne majstrovstvá sveta v slovinskej dedinke Pokljuka vo februári 2021.

 

 

Zjazdové lyžovanie bez pretekov v USA a Kanade

Petra Vlhová, ktorá tento rok obhajuje dva malé kryštálové glóbusy z uplynulého Svetového pohára, odštartovala sezónu bravúrne. Pre koronavírus však súťaž v aktuálnom ročníku úplne vynechá zastávky v Severnej Amerike. Na účasť divákov sa, naopak, teší slovenská zjazdovka v Jasnej, v ktorej sa 6. a 7. marca 2021 uskutoční slalom aj obrovský slalom žien.

 

 

Domáca hokejová liga – finále až v máji

Hoci európska hokejová Liga majstrov sa na prelome rokov 2020/2021 neuskutoční, naši fanúšikovia určite neprídu o domácu hokejovú ligu. Najvyššia klubová súťaž zmenila názov na Tipos extraliga a jej finále sa po prvýkrát v histórii bude konať až v máji.

 

 

Hokejové majstrovstvá sa posúvajú na jar

Po „mŕtvej“ sezóne bez svetového hokejového šampionátu sa 21. mája až 6. júna 2021 zrejme konečne dočkáme majstrovstiev. Slovenská reprezentácia si v úvodnej skupine A zmeria sily so Švédskom, s Českom, Ruskom, so Švajčiarskom, Dánskom, s Veľkou Britániou a Bieloruskom. 

 

 

Náš tip

Ak chcete zažiť hokejovú eufóriu ešte pred svetovým šampionátom, na prelome decembra a januára môžete sledovať Majstrovstvá sveta do 20 rokov na Horizon TV na Dvojke. Uskutočnia sa v kanadskom Edmontone, tentoraz však bez účasti divákov. 

 

 

NHL zatiaľ bez termínu

Uplynulá sezóna NHL sa síce dočkala reštartu i nového držiteľa Stanleyho pohára, ktorý si vybojoval tím Tampa Bay Lightning, nad ďalším ročníkom však visí niekoľko otáznikov. Začiatok novej sezóny mal byť pôvodne už v decembri, posledné vyjadrenia sú však zdržanlivejšie a hovoria o januári 2021.

 

Nedozvedeli ste sa z článku informácie o svojom obľúbenom športovom tíme či podujatí? Nenechajte si ujsť prehľad ďalších najdôležitejších športových udalostí budúceho roku! Druhú časť nášho článku nájdete medzi novinkami.

 

 Vyberte si balík už od 5.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Jednoduché recepty na tradičné vianočné pečivo, ktoré vám rozvonia domácnosť

Niektoré rozprávky pre deti vôbec nie sú vhodné! Psychologička radí, ako ich rozpoznať

Ako sa kvalitne vyspať? Tu je niekoľko zásad spánkovej hygieny, ktoré by ste mali dodržiavať