Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

50 TV staníc (37 v HD) 23 staníc v TV Archíve
7.90 € 7.90 €5.90 € mesačne 70.80 € na rok dopredu

Horizon TV Happy

113 TV staníc (63 v HD) 51 staníc v TV Archíve
11.90 € 11.90 €9.90 € mesačne 118.80 € na rok dopredu
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

+ 0.00 € mesačne
v cene
0.00 € na rok dopredu

Videotéka My Prime GO

+ 4.00 € mesačne
v cene
48.00 € na rok dopredu

Xiaomi Mi Box S

65.00 € jednorazovo
15.70 € akontácia + 2.90 € mesačne

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvý mesiac na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Xiaomi Mi Box S, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Čaká športové podujatia v roku 2021 lepší scenár? – časť prvá

Sezóna 2020 dostala v dôsledku epidémie COVID-19 zdrvujúci gól. Niektoré podujatia sa museli úplne zrušiť, iné zaznamenali výrazné posuny termínov. V súčasnosti robia organizátori všetko pre to, aby fanúšikovia neprišli o zásadné športové udalosti roka 2021. Ako to s nimi aktuálne vyzerá a na čo sa môžeme tešiť? 

 TV v detskej izbe

 

 

Športový pojem roka – bublina

Aj v nasledujúcej sezóne sa budú o bezpečnosť športovcov starať najmä „bubliny“, ktoré sa stali horúcim pojmom športovej terminológie. Ide o uzatvorené karanténne komplexy, ktoré sa nachádzajú priamo v dejiskách podujatí. Športovci a ich tímy tu žijú a trénujú v úplnej izolácii a za prísnych bezpečnostných podmienok, ktoré zahŕňajú aj pravidelné testovanie.

 

 

Televízia sa stáva hlavným „hľadiskom“

Ak organizátori v nasledujúcej sezóne vôbec pripustia prítomnosť divákov na tribúnach, pravdepodobne pôjde o obmedzený počet. Hlavnú rolu pri sledovaní športových zápasov tak zohrá najmä televízia a online „streamovacie“ služby. Poistkou sú kvalitné športové programy, aké nájdete napríklad v balíku Horizon TV Happy. Ak využívate inú službu, napríklad Smart, môžete si k nej dokúpiť iba športový balík

 

 

Olympijské hry, ako ich nepoznáme

Najväčšie športové podujatie planéty presunuli o rok, približne 30-tisíc športovcov z 206 krajín tak v Tokiu privítajú v novom termíne od 23. júla do 8. augusta 2021. Hry budú mať síce uzavretejší charakter a skromnejší otvárací ceremoniál, po novom však môže každá krajina do sprievodu vyslať až dvoch vlajkonosičov – športovkyňu a športovca. 

 

 

Biatlon s majstrovstvami sveta v Slovinsku

V rámci 44. ročníka Svetového pohára biatlonu sa objaví nová disciplína – superšprint. Šampionát bude prebiehať až do 21. marca 2021, keď vyvrcholí desiatymi pretekmi v nórskom Holmenkollene. Najväčším ťahákom sezóny budú nepochybne majstrovstvá sveta v slovinskej dedinke Pokljuka vo februári 2021.

 

 

Zjazdové lyžovanie bez pretekov v USA a Kanade

Petra Vlhová, ktorá tento rok obhajuje dva malé kryštálové glóbusy z uplynulého Svetového pohára, odštartovala sezónu bravúrne. Pre koronavírus však súťaž v aktuálnom ročníku úplne vynechá zastávky v Severnej Amerike. Na účasť divákov sa, naopak, teší slovenská zjazdovka v Jasnej, v ktorej sa 6. a 7. marca 2021 uskutoční slalom aj obrovský slalom žien.

 

 

Domáca hokejová liga – finále až v máji

Hoci európska hokejová Liga majstrov sa na prelome rokov 2020/2021 neuskutoční, naši fanúšikovia určite neprídu o domácu hokejovú ligu. Najvyššia klubová súťaž zmenila názov na Tipos extraliga a jej finále sa po prvýkrát v histórii bude konať až v máji.

 

 

Hokejové majstrovstvá sa posúvajú na jar

Po „mŕtvej“ sezóne bez svetového hokejového šampionátu sa 21. mája až 6. júna 2021 zrejme konečne dočkáme majstrovstiev. Slovenská reprezentácia si v úvodnej skupine A zmeria sily so Švédskom, s Českom, Ruskom, so Švajčiarskom, Dánskom, s Veľkou Britániou a Bieloruskom. 

 

 

Náš tip

Ak chcete zažiť hokejovú eufóriu ešte pred svetovým šampionátom, na prelome decembra a januára môžete sledovať Majstrovstvá sveta do 20 rokov na Horizon TV na Dvojke. Uskutočnia sa v kanadskom Edmontone, tentoraz však bez účasti divákov. 

 

 

NHL zatiaľ bez termínu

Uplynulá sezóna NHL sa síce dočkala reštartu i nového držiteľa Stanleyho pohára, ktorý si vybojoval tím Tampa Bay Lightning, nad ďalším ročníkom však visí niekoľko otáznikov. Začiatok novej sezóny mal byť pôvodne už v decembri, posledné vyjadrenia sú však zdržanlivejšie a hovoria o januári 2021.

 

Nedozvedeli ste sa z článku informácie o svojom obľúbenom športovom tíme či podujatí? Nenechajte si ujsť prehľad ďalších najdôležitejších športových udalostí budúceho roku! Druhú časť nášho článku nájdete medzi novinkami.

 

 Vyberte si balík už od 5.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Zdravé recepty podľa hviezd televíznej kuchyne – 1. časť

10 tipov a trikov, ktoré zachránia vaše vianočné pečenie a varenie

KVÍZ: Poznáš Slovákov v Hollywoode a Slovensko vo filmoch? Otestuj sa!