Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Čaká športové podujatia v roku 2021 lepší scenár? – časť druhá

V predchádzajúcej časti článku sme sa pozreli na zimné športy. Sezóna 2020/2021 už totiž v mnohých disciplínach, ktoré sa odohrávajú na ľade a snehu, odštartovala. Ako to však bude s futbalom, NBA, tenisom či so svetom rýchlych kolies?

TV v detskej izbe

 

 

EURO s jediným dejiskom

Európska futbalová súťaž, ktorá sa bude hrať od 12. júna až 12. júla 2021, plánuje sústrediť všetky zápasy len do jednej krajiny. Na šampionáte sa predstaví aj slovenská futbalová reprezentácia, a to po druhýkrát v ére samostatnosti. Naši futbalisti odohrajú úvodné zápasy v skupine E od 14. do 23. júna.

 

 

Liga majstrov priebežne v plnom prúde

O titul víťaza v kráľovskej futbalovej súťaži starého kontinentu sa v sezóne 2020/2021 bude uchádzať 32 najlepších európskych klubov. Na finále sa môžete tešiť 29. mája 2021 – odohrá sa v Istanbule, na štadióne Ataturk Olympic Stadium.

 

 

NBA zohľadňuje termín olympijských hier

Najlepší americkí basketbalisti by tak na najväčšej športovej udalosti sveta nemali chýbať. Sezóna 2020/2021 odštartuje v NBA tesne pred Vianocami, 22. decembra 2020. V rámci programu čaká kluby 72 zápasov, pričom mnohé stretnutia s rovnakými súpermi sa pre koronakrízu pravdepodobne uskutočnia iba v jednom dejisku. 

 

 

Ako neprísť ani o jedno podujatie?

Ak nechcete prísť ani o jedno podujatie či šampionát, predplaťte si naozaj kvalitné športové programy. Nájdete ich napríklad v cene balíka Horizon TV Happy

 

 

Grandslamy zatiaľ bez zmeny termínov

Sériu najočakávanejších turnajov otvorí Australian Open, a to už 18. januára. Zatiaľ čo v tomto roku sa termín francúzskeho Roland Garros posunul na jeseň, v sezóne 2021 je tradične naplánovaný na prelom mája a júna. Britský Wimbledon bol ako jediný počas prvej vlny pandémie zrušený, s ročníkom 2021 sa však počíta, a to klasicky v júni. Newyorský US Open bude nasledovať na prelome augusta a septembra.

 

 

Formula 1 s rekordným počtom okruhov

Kolesá najrýchlejších áut sa roztočia 23. marca 2021 na okruhu v Melbourne. Organizátori totiž do súťaže zaradili až 23 Veľkých cien. V novej sezóne pribudne Saudská Arábia, ktorá v novembri divákom ponúkne večerné preteky na trati Jeddah. Posledné preteky sú na programe 5. decembra v Spojených arabských emirátoch. 

 

 

Tour de France s náročným dvojitým výstupom

Zrušenia sezóny 2021 sa zatiaľ nemusia obávať ani nadšenci cyklistiky. Legendárna „tour“ je naplánovaná na 26. júna až 18. júla. Vôbec po prvýkrát čaká cyklistov v rámci jednej etapy dvojnásobný „výstup“ na rovnaký končiar, konkrétne Mont Ventoux. V záverečných kolách ich privítajú Pyreneje a finálny šprint si už tradične „odkrútia“ v Paríži. 

 

 

Nedozvedeli ste sa z článku informácie o svojom obľúbenom športovom tíme či podujatí? Nenechajte si ujsť prehľad ďalších najdôležitejších športových udalostí budúceho roku! Prvú časť nášho článku nájdete medzi novinkami.

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

V druhej polovici októbra si v televízii určite pozrite

VIANOČNÝ KVÍZ: Ako dobre poznáš rozprávkové princezné?

Niektoré rozprávky pre deti vôbec nie sú vhodné! Psychologička radí, ako ich rozpoznať