Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

9.90 € 9.90 €6.90 € mesačne
82.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

13.90 € 13.90 €10.90 € mesačne
130.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

27.90 € 27.90 €26.90 € mesačne
322.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Ako vyzerajú a čo robia známe detské hviezdy dnes?

Spomeniete si na tieto známe tváre, ktoré sa preslávili ešte ako deti? Zistite, čo známe detské hviezdy robia dnes a či sa herectvu venujú aj naďalej.

 

 

Thomas Brodie Sangster

Thomas Brodie Sangster si získal srdcia všetkých milovníkov romantických komédií ešte ako 12-ročný v kultovej vianočnej klasike Láska nebeská. Nebola to však jeho jediná herecká úloha. Dnes 32-ročný herec sa objavil v množstve úspešných filmov a seriálov. Medzi jeho posledné najúspešnejšie projekty patrí napríklad úloha šachového majstra Bennyho Wattsa v cenami ovenčenej minisérii Dámsky Gambit.

 

 

Ashley a Mary-Kate Olsenové

Dvojičky Olsenové patrili v 90-tych rokoch medzi najpopulárnejšie detské hviezdy. Vďaka seriálu Plný dom a jeho celosvetovej popularite sa stali známymi prakticky v každej domácnosti. Dnes sa však ani jedna zo sestier herectvu nevenuje a namiesto toho sa z nich stali módne ikony s vlastnými značkami. Od roku 2004 sa neobjavili v žiadnom filme či seriáli a naplno sa venujú móde.

Hoci Mary-Kate ani Ashley sa už herectvu nevenujú, do pozornosti sa v posledných rokoch dostala ich mladšia sestra Elizabeth Olsenová. Tá momentálne hviezdi v superhrdinskom vesmíre ako Wanda Maximoff a je hlavnou hviezdou vlastného seriálu - WandaVision.

 

 

Dostali ste zrazu chuť na kvalitný film o superhrdinoch? Na HBO Max nájdete všetky superhrdinské filmy z DC vesmíru - vrátane najnovšieho Batmana. HBO Max máte k dispozícii v rámci balíčka HBO aj k vašej Horizon TV.

 

 

Anna Paquin

Film Piano z roku 1993 sa stal jedným z najúspešnejších filmov roka, a to aj vďaka vtedy len 11-ročnej Anne, ktorá za svoju úlohu v ňom získala Oscara. Napriek tomu, že sa podľa vlastných slov nikdy netúžila stať herečkou, má za sebou viacero populárnych a úspešných hereckých úloh. Na HBO Max ju môžete sledovať napríklad v dnes už kultovom seriáli Pravá krv či v dráme Aféra.

 

 

Anna Chlumsky

Snímka Moja prvá láska, v ktorej v roku 1991 zahviezdila Anna Chlumsky spolu s Macaulaym Culkinom, rozplakala snáď každého, kto ju videl. Milý príbeh o detskom svete popretkávaný „dospeláckymi“ problémami bol však len začiatok Anninej kariéry. Chlumsky sa odvtedy objavila napríklad v satirickom seriáli Viceprezidentka, za ktorý získal aj niekoľko nominácii na cenu Emmy. Všetkých sedem sérií seriálu môžete sledovať aj na HBO Max.

 

 

Prečítajte si o novinkách a možnostiach, ktoré vám prináša HBO Max viac v článku Ešte lepší filmový zážitok! Aké zmeny prinesie HBO Max?

 

 

Alisan Porter

Meno Alisan Porter vám síce možno veľa nepovie, ale keď sa povie Kučeravá Sue, zrejme už viete, o kom sa hovorí. Práve Alisan Porter ešte ako 9-ročná očarila divákov v úlohe kučeravej siroty Sue. Hoci s úspechom filmu sa jej dvere do šoubiznisu otvorili dokorán, v herectve nepokračovala. O 25 rokov neskôr sa však na obrazovky vrátila, a to v naozaj veľkom štýle. V roku 2016 sa totiž stala víťazkou americkej verzie speváckej súťaže The Voice. Odvtedy sa venuje tvorbe vlastnej hudby a speváckemu koučingu.

 

Thomas Sangster - © 2003 Universal Pictures, © Netflix
Ashley a Mary Kate Olsenové - © Warner Bros. Television, Instagram/mystylemkaolsen
Anna Paquin - © Miramax Films, © Showtime
Anna Chlumsky - © Columbia Pictures Corporation, © HBO
Alisan Porter - © Warner Bros. Pictures, Instagram/iam_alisanporterVyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

December – mesiac (televíznych) darčekov

Čaká športové podujatia v roku 2021 lepší scenár? – časť prvá

Stihli ste si pozrieť všetky TOP seriály roku 2020?