Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

Ako vyzerajú a čo robia známe detské hviezdy dnes?

Spomeniete si na tieto známe tváre, ktoré sa preslávili ešte ako deti? Zistite, čo známe detské hviezdy robia dnes a či sa herectvu venujú aj naďalej.

 

 

Thomas Brodie Sangster

Thomas Brodie Sangster si získal srdcia všetkých milovníkov romantických komédií ešte ako 12-ročný v kultovej vianočnej klasike Láska nebeská. Nebola to však jeho jediná herecká úloha. Dnes 32-ročný herec sa objavil v množstve úspešných filmov a seriálov. Medzi jeho posledné najúspešnejšie projekty patrí napríklad úloha šachového majstra Bennyho Wattsa v cenami ovenčenej minisérii Dámsky Gambit.

 

 

Ashley a Mary-Kate Olsenové

Dvojičky Olsenové patrili v 90-tych rokoch medzi najpopulárnejšie detské hviezdy. Vďaka seriálu Plný dom a jeho celosvetovej popularite sa stali známymi prakticky v každej domácnosti. Dnes sa však ani jedna zo sestier herectvu nevenuje a namiesto toho sa z nich stali módne ikony s vlastnými značkami. Od roku 2004 sa neobjavili v žiadnom filme či seriáli a naplno sa venujú móde.

Hoci Mary-Kate ani Ashley sa už herectvu nevenujú, do pozornosti sa v posledných rokoch dostala ich mladšia sestra Elizabeth Olsenová. Tá momentálne hviezdi v superhrdinskom vesmíre ako Wanda Maximoff a je hlavnou hviezdou vlastného seriálu - WandaVision.

 

 

Dostali ste zrazu chuť na kvalitný film o superhrdinoch? Na HBO Max nájdete všetky superhrdinské filmy z DC vesmíru - vrátane najnovšieho Batmana. HBO Max máte k dispozícii v rámci balíčka HBO aj k vašej Horizon TV.

 

 

Anna Paquin

Film Piano z roku 1993 sa stal jedným z najúspešnejších filmov roka, a to aj vďaka vtedy len 11-ročnej Anne, ktorá za svoju úlohu v ňom získala Oscara. Napriek tomu, že sa podľa vlastných slov nikdy netúžila stať herečkou, má za sebou viacero populárnych a úspešných hereckých úloh. Na HBO Max ju môžete sledovať napríklad v dnes už kultovom seriáli Pravá krv či v dráme Aféra.

 

 

Anna Chlumsky

Snímka Moja prvá láska, v ktorej v roku 1991 zahviezdila Anna Chlumsky spolu s Macaulaym Culkinom, rozplakala snáď každého, kto ju videl. Milý príbeh o detskom svete popretkávaný „dospeláckymi“ problémami bol však len začiatok Anninej kariéry. Chlumsky sa odvtedy objavila napríklad v satirickom seriáli Viceprezidentka, za ktorý získal aj niekoľko nominácii na cenu Emmy. Všetkých sedem sérií seriálu môžete sledovať aj na HBO Max.

 

 

Prečítajte si o novinkách a možnostiach, ktoré vám prináša HBO Max viac v článku Ešte lepší filmový zážitok! Aké zmeny prinesie HBO Max?

 

 

Alisan Porter

Meno Alisan Porter vám síce možno veľa nepovie, ale keď sa povie Kučeravá Sue, zrejme už viete, o kom sa hovorí. Práve Alisan Porter ešte ako 9-ročná očarila divákov v úlohe kučeravej siroty Sue. Hoci s úspechom filmu sa jej dvere do šoubiznisu otvorili dokorán, v herectve nepokračovala. O 25 rokov neskôr sa však na obrazovky vrátila, a to v naozaj veľkom štýle. V roku 2016 sa totiž stala víťazkou americkej verzie speváckej súťaže The Voice. Odvtedy sa venuje tvorbe vlastnej hudby a speváckemu koučingu.

 

Thomas Sangster - © 2003 Universal Pictures, © Netflix
Ashley a Mary Kate Olsenové - © Warner Bros. Television, Instagram/mystylemkaolsen
Anna Paquin - © Miramax Films, © Showtime
Anna Chlumsky - © Columbia Pictures Corporation, © HBO
Alisan Porter - © Warner Bros. Pictures, Instagram/iam_alisanporterVyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Rebríček 10 romantických komédií, ktoré boli najziskovejšie

Niektoré rozprávky pre deti vôbec nie sú vhodné! Psychologička radí, ako ich rozpoznať

Zdravé recepty podľa hviezd televíznej kuchyne – 2. časť