Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

5 tipov na smart vychytávky od Xiaomi

Obľúbený technologický gigant sa už dávno nesústreďuje len na mobilné telefóny, ale ponúka pestrú paletu smart gadgetov a technologických hračiek, od  stolovej lampy s miliónmi odtieňov farieb po tlačiareň s rozšírenou realitou. Vyberiete si z nich aj vy?

 

Inteligentné svetlo nielen na nočný stolík

Inteligentná lampa Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 zaujme predovšetkým dizajnom, ktorý sa drží jednoduchého a čistého štýlu príznačného pre produkty tejto značky. Ovládať sa dá cez aplikácie Mi Home a Apple HomeKit, priamo cez dotykovú lištu alebo cez hlasových asistentov.

 

 

Stolná lampa dokáže meniť jas, teplotu farieb a farebné odtiene – môže svietiť neuveriteľnými 16 miliónmi farieb! Svietidlo je vybavené úspornou žiarovkou s výdržou 25 tisíc hodín. 

 

 

Pretvorte si obyčajný televízor na Smart TV

Ak doma nemáte smart TV, ale chcete rozšíriť funkcie svojho televízora, siahnite po Xiaomi Mi Box S, ktorý urobí z klasického televízora nadupané multimediálne centrum za pár eur. Jednoducho si do neho stiahnete aplikácie podobne ako do mobilného telefónu a zábava sa môže začať. 

 

 

Do tejto šikovnej škatuľky je možné si stiahnuť najrôznejšie hudobné a zábavné aplikácie. Tak môžete počuvať hudbu cez YouTube alebo sledovať filmy na Horizon TV, HBO GO či Netflixe aj na staršom televízore.

Xiaomi Mi Box S navyše disponuje zabudovanou službou Chromecast, ktorá bude na obrazovku zrkadliť nielen fotky a videá z galérie vášho telefónu – môžete streamovať akýkoľvek obsah aj z tabletu a počítača priamo na TV.

 

 

Skvelou „vychytávkou“ Xiaomi je intuitívny ovládač komunikujúci prostredníctvom Bluetooth, ktorý funguje z ktoréhokoľvek rohu miestnosti bez ohľadu na to, kam ním mierite. Inštalácia Xiaomi Mi Box S je otázkou niekoľkých sekúnd a môžeme ho pokojne označiť za „plug and play“ zariadenie. 

 

NÁŠ TIP: Xiaomi Mi Box S kúpite teraz lacnejšie

Od marca 2021 dostanete Xiaomi Mi Box S k službe Horizon TV za akciových 65 € pri jednorazovom nákupe alebo za 2,90 € mesačne pri akontácii na 17 mesiacov (suma akontácie je znížená na 15,70 €). 

 

Čisté a jasné tóny so smart reproduktorom

Kompaktný bezdrôtový reproduktor Xiaomi Mi Smart Speaker sa vďaka svojim inovatívnym vlastnostiam a minimalistickému dizajnu hodí do každého interiéru. Cez Bluetooth môžete streamovať hudbu z mobilu či tabletu v rôznych zvukových formátoch.

 

 

Smart reproduktor sa dá ovládať hlasom, podporuje hlasového asistenta Google, a pre dobré rozpoznanie hlasových povelov má osadené dva mikrofóny, ktoré rozoznajú hlas aj na väčšiu vzdialenosť.   

 

 

Tlačiareň do vrecka s rozšírenou realitou

Vreckové tlačiarne sú vyhľadávanou alternatívou k Polaroidu. Prenosná tlačiareň Xiaomi Mi Portable Photo Printer tlačí kvalitné fotografie, má pomerne slušnú výdrž batérie na jedno nabitie a veľkosťou pripomína powerbanku.

 

 

Zaujme najmä podporou AR pohyblivých fotografií. AR (rozšírená realita) funguje tak, že smartfónom nahráte krátke video. V aplikácii označíte možnosť tlače „AR photo“, fotku vytlačíte a po jej zosnímaní smartfónom uvidíte pôvodné pohyblivé video. 

 

 

Bezdrôtový kompresor na cesty

Jedným z najzaujímavejších produktov tejto značky je kompaktné prenosné zariadenie, ktoré ocenia cyklisti aj motoristi. Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor je praktický bezdrôtový vzduchový kompresor.

Slúži na kontrolu a doplnenie vzduchu v kolesách bicyklov, kolobežiek, v pneumatikách áut alebo motoriek. Nafúknete ním aj loptu či nafukovačku. Nabíja sa jednoducho cez micro USB konektor a pri práci v noci oceníte jeho vstavanú LED žiarovku.

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Najlepšie halloweenske filmy, ktoré si pozrieť, ak sa chcete trocha báť

V októbri si nenechajte v televízii ujsť

Ako sa kvalitne vyspať? Tu je niekoľko zásad spánkovej hygieny, ktoré by ste mali dodržiavať