Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

5 tipov ako si užiť Silvester 2020 v pohodlí domova a čo pozerať v TV?

Na horách s rodinou, na námestí, na chate s priateľmi, v baroch, v európskych metropolách, v exotike, či len tak, v kruhu najbližších... Takéto všelijaké podoby zvyčajne máva Silvester. Tento 2020 však bude odlišný. A možno v podstate aj pozitívny a bohatý na nové zážitky. Ako spraviť Silvester 2020 nezabudnuteľným, aj keď ho budete sláviť doma?

 

 

 

Prežite tento deň slávnostne

To, že Silvester strávite doma neznamená, že presedíte celý deň v teplákoch. Oblečte sa ako na párty (make-up a pekný účes sú must-have rovnako, ako u pánov čisté ponožky) a ozdobte si interiér, akoby ste čakali reálnych hostí. Zosynchronizujte hudbu s osvetlením (napríklad cez Hue Party s novými inteligentými svetlami a žiarovkami), alebo potešte seba (a určite aj susedov) novými reproduktormi či domácim zvukovým systémom.

 

Užite si maratón filmov a hier

Televízne stanice sa počas Silvestra predbiehajú v tom, ktorá nás viacej zabaví. Prehľad toho najlepšieho z ponuky Horizon TV sme pre vás pripravili na konci článku. Vychutnajte si nielen kvalitný zvuk, ale vďaka staniciam v HD kvalite aj kvalitný obraz. Ak máte malé deti, striedajte filmy so spoločenskými hrami a užite si celodenný rodinný maratón.

 

 

Pripite si so susedmi

Ak budete Silvester tráviť doma v úzkom kruhu rodiny, dohodnite si prípitok aspoň so susedmi – zhromaždite sa všetci na krátky čas vonku pred panelákom, na ulici či na záhrade u jedného z vás a spoločne môžete v exteriéri odpočítavať posledné minúty roka. Nezabudnite na teplé oblečenie. A rúška! :)

 

 

Buďte moderní

Dovolať sa rodine presne o polnoci býva niekedy zložité, telefónni operátori hlásia preťaženie siete v najexponovanejších obdobiach v roku aj bez toho, aby vo svete zúrila globálna pandémia (kvôli nej sme odkázaní na telefonické spojenie vo väčšej miere). Spojte sa tento rok s rodinou prostredníctvom videohovoru. Vyskúšajte skupinový FaceTime alebo jednu z jeho alternatív na Androide (WhatsApp, Viber, Google Duo, Google Hangouts, JustTalk...).

 

 

Nechajte minulosť za sebou

Pravdepodobne je veľa vecí z roku 2020, s ktorými sa veľmi radi rozlúčite. Pre zábavu môžete vyskúšať niektoré zaujímavé tradície z iných kultúr. V Číne si ľudia pred príchodom nového roka upratujú svoje domy, aby mohli zamiesť smolu a boli pripravení privítať ho v dobrom. Iný zvyk zase hovorí, že ak máte doma otvorený oheň, napríklad krb, spíšte si na papier všetko, čoho ste pripravení vzdať sa a čo nechcete vo svojich životoch, a hoďte tento zoznam do ohňa. 

 

Zábava na Silvestra – od rána do rána


  • Vo štvrtok 31.12. 2020 o 09:45 na AXN

   Steamboy

   Vedecko-fantastický retrofilm je najdrahším japonským animovaným filmom histórie. Môže za to kombinácia 2D a 3D počítačovej animácie. Inšpirácia Julesom Vernom je nepopierateľná. 
  • Vo štvrtok 31.12. 2020 o 11:25 na Jednotke

   Vesničko má středisková

   Svojrázne postavičky obce Křečovice a ich osudy prepletené v rade komických aj horko-sladkých epizód bavia aj po rokoch. Stretnutie Svěrákovho rukopisu a Menzelovej poetiky nemohlo dopadnúť lepšie.
  • Vo štvrtok 31.12. 2020 o 12:45 na JOJ

   Jeho foter, to je lotor!

   Duo amerických legiend Robert De Niro a Dustin Hoffman rozohrajú v pokračovaní úspešnej americkej komédie symfóniu protikladov.
  • Vo štvrtok 31.12. 2020 o 14:40 na Jednotke

   Vrchní, prchni!

   Dvojica Smoljak/Svěrák je zárukou zábavy. Jedna z najlepších českých komédií je plná nestarnúcich hlášok a gagov, ktoré korunujú herecké výkony, predovšetkým výborný Josef Abrhám.
  • Vo štvrtok 31.12. 2020 o 15:45 na Prime

   Noc na Karlštejne

   Navštívte s Horizon TV nielen 14. storočie, ale aj dobu, kedy Karel Svoboda vedel písať hity... Najlepší československý muzikál je na silvestrovské popoludnie ako stvorený. 

  • Vo štvrtok 31.12. 2020 o 16:50 na Dvojke

   Karel Svoboda – Šťastné roky

   Filmový dokument o českom hudobnom géniovi natočil jeho syn, takže autora obľúbených piesní spoznáte bližšie ako kedykoľvek predtým. Jeho súčasťou sú aj unikátne zábery z domáceho videa. 
  • Vo štvrtok 31.12. 2020 o 17:30 na Jednotke

   Sladké starosti

   Svieža komédia Juraja Herza prináša spojenie českých a slovenských hercov aj dobre naaranžované scénky s pointou. Nenechajte si ujsť kúsok, ktorý pobaví a príjemne naladí. 

  • Vo štvrtok 31.12. 2020 o 17:35 na Jednotke

   Veľký Gatsby

   Neočakávajte klasickú adaptáciu klasickej knihy. Čo však môžete čakať, je Leonardo DiCaprio, pompéznosť a omamný gýč plný veľkolepých a nikdy nekončiacich večierkov.
  • Vo štvrtok 31.12. 2020 o 21:00 na Dvojke

   Queen & Adam Lambert: Show musí pokračovať

   Dokument mapuje obdobie po smrti speváka a ukazuje, ako sa s ňou zvyšní členovia vyrovnávali. Ale ako sa hovorí, kráľ zomrel, nech žije kráľ! Za fenomenálnym návratom Queenov na pódiá stojí spevák, ktorý je Freddiemu v mnohých veciach taký podobný. 
  • Vo štvrtok 31.12. 2020 o 22:25 na Dvojke

   Metallica a Sanfraciskí symfonici – opäť spolu

   Metalová ikona sa na začiatku septembra 2019 zišla na jednom pódiu s legendárnym orchestrom, aby dala svojim hitom po rokoch opäť orchestrálnu podobu. 
  • Vo štvrtok 31.12. 2020 o 23:35 na Film+

   Pulp Fiction: Historky z podsvetia

   Najkultovejší z kultových filmov 90. rokov je multi žánrovým opusom, pretkaným fetišistickými detailmi a popkultúrnymi odkazmi. Viete si predstaviť lepší vstup do nového roka ako s tarantinovským čiernym humorom?
  • V piatok 01.01. 2021 o 03:55 na Plus

   Dlhá cesta dole

   Film o štvorici neznámych, ktorí sa stretnú počas silvestrovskej noci na streche vežiaka, obľúbeného miesta sebevrahov. A všetci majú rovnaký plán. Namiesto toho, aby skočili, uzatvoria dohodu, že spolu zostanú nažive aspoň do Valentína... Vráti im nečakané dobrodružstvo chuť žiť?
 • Photo © Gaumont Columbia Tristar Films, Photo © Česká televize, Photo © 2004 Universal Pictures, Photo © Filmové studio Barrandov, Photo © Filmové Studio Barrandov, Photo © Bohemia MP, Photo © Slovenský filmový ústav, Photo © Warner Bros. Pictures / Matt Hart, Photo © Queen Productions Ltd, Photo © Trafalgar Releasing, Photo © Miramax Films, Photo © Lionsgate

   

   Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Poznáte zaručené tipy na posilnenie svojej imunity?

Viete, v ktorom mesiaci sa rodia najbystrejšie deti a v ktorý deň sa narodilo najviac ľudí na svete?

Najlepšie české filmy. Videl si už naozaj všetky?