Zavrieť
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám vyhovuje

Horizon TV Smart

10.90 € 10.90 €7.90 € mesačne
94.80 € na rok dopredu
54+ TV staníc (43 v HD) 28 staníc v TV Archíve
Obľúbené

Horizon TV Happy

15.90 € 15.90 €11.90 € mesačne
142.80 € na rok dopredu
112+ TV staníc (65 v HD) 53 staníc v TV Archíve
HBO V CENE

Horizon TV Super

29.90 € 29.90 €27.90 € mesačne
334.80 € na rok dopredu
131+ TV staníc (76 v HD) 57 staníc v TV Archíve
Vyberte si jeden ľubovoľný tematický balík v cene služby
+ 10.90 € mesačne
v cene
+ 6.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 1.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene
+ 1.00 € mesačne
v cene
+ 4.90 € mesačne
v cene
+ 3.90 € mesačne
v cene
+ 2.90 € mesačne
v cene

TV Archív GO

Xiaomi Mi Box S

Strong Leap-S1

Strong Leap-S1 s viazanosťou

Strong Leap-S1

Vaše údaje

Príklad: meno@domena.sk
Príklad: 0900 123 456

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Adresa doručenia

Sumarizácia

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Dátum narodenia

Adresa trvalého pobytu na Slovensku

Ulica a číslo domu/bytu
Mesto
PSČ

Ďakujeme za Vašu objednávku

Vážený zákazník,
Prijatím Vašej záväznej elektronickej objednávky došlo k uzavretiu Zmluvy o poskytovaní prístupu k Službe Horizon TV.

Prístupové údaje spolu s postupom pre aktiváciu služby Horizon TV Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu v momente spracovania Vašej objednávky.

V zmysle uzatvorenej zmluvy využívate službu Horizon TV prvých 7 dní na skúšku zadarmo.

V prípade, že súčasťou Vašej objednávky bol aj nákup zariadenia Strong LEAP-S1, potvrdenie o jeho kúpe Vám bude zaslané na Vašu emailovú adresu po uhradení jeho kúpnej ceny, resp. po uhradení akontácie v prípade nákupu na splátky.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru

Rekapitulácia objednávky:

Číslo objednávky:
Špecifikácia služby:

Celková suma úhrady
Cena mesačná:
Jednorazový aktivačný poplatok: 4 €
Cena jednorazová:

Toto potvrdenie bolo odoslané na e-mailovú adresu:

Prajeme Vám veľa spokojných a zábavných chvíľ so službami UPC.


Upozorňujeme, že toto potvrdenie bolo vygenerované automaticky. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa Vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese post@upc.sk. Informujeme Vás, že Všeobecné podmienky na poskytovanie verejných služieb, Osobitné podmienky pre využívanie služby Horizon TV, Podmienky kampane Horizon TV a Zásady spracovania osobných údajov, s ktorými ste sa oboznámili pred dokončením Vašej objednávky, sú dostupné na našej stránke www.upc.sk v sekci 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'. Informujeme Vás zároveň, že v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov máte oprávnenie odstúpiť od Zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa jej uzavretia. Formulár na odstúpenie od zmluvy sa nachádza na našej stránke www.upc.sk v sekcii 'Pre zákazníkov' časť 'Dokumenty'.

10 tipov a trikov, ktoré zachránia vaše vianočné pečenie a varenie

Varenie a pečenie sú v decembri, pred Vianocami, rozhodne jednou z najviac diskutovaných tém. Pripravili sme pre vás preto 10 zaujímavých tipov, ako si prácu v kuchyni uľahčiť. Či už sa bude vaša tohtoročná vianočná hostina niesť v klasickom duchu a stôl ozdobia vianočné koláčiky podľa overených receptov, alebo vyskúšate zdravšiu verziu štedrovečerného stola, naše rady vám prídu vhod.

 

 

 TV v detskej izbe

Ako si zachovať čo najväčší poriadok na kuchynskej linke?

Efektívne varenie a pečenie je také, po ktorom nezostane v kuchyni kopa neporiadku. Čistenie urýchlite aj tým, že budete mať všetky prísady na jednom mieste. Umiestnite ich na veľký podnos alebo plech na pečenie a tak položte na kuchynskú linku.

 

 

Ako rýchlo ohriať vajíčka na izbovú teplotu?

V mnohých receptoch sa odporúča použiť prísady izbovej teploty, nie priamo z chladničky. Ak ste pred pečením zabudli vybrať vajíčka, nemusíte zbytočne čakať. Stačí ich na pár minút ponoriť do misky s teplou vodou.

 

 

Ako si doma vyrobiť práškový cukor?

Mnohé vianočné koláčiky si priam žiadajú jemný poprašok cukru. Prípadne je práškový cukor uvedený priamo v recepte. Ak ho nemáte doma, nemusíte poň hneď bežať do obchodu. Zomeľte si kryštálový cukor v elektrickom mlynčeku na kávu. Takto si môžete pripraviť aj zdravšiu alternatívu z trstinového cukru. Mlynček potom jednoducho očistíte jemne navlhčenou kuchynskou utierkou.

 

 

Ako ľahko vyčistiť strúhadlo na syr?

Potrebujete k pečeniu slaného pečiva aj strúhaný syr a nechcete, aby sa príliš drobil? Vyskúšajte na strúhadlo nastriekať kuchynský olej z rozprašovača. Syr sa už nikdy nebude lepiť a následne drobiť a strúhadlo jednoduchšie očistíte.

 

 

Ako urýchliť pečenie dobrôt z kysnutého cesta?

Na štedrovečernom stole by sme v mnohých domácnostiach našli aj rôzne kysnuté záviny. Pri ich príprave môžete na rýchle vykysnutie cesta využiť zostatkové teplo z rúry (pozor, aby ste ho neupiekli). Alebo použite tento trik – zamiesené cesto umiestnite do vypnutej rúry na mriežku. Pod ňu položte ďalšiu nádobu s vriacou vodou a zatvorte dvierka.

 

 

Ako docieliť dokonalo nakrájané rezy a koláče?

Krájajte ako profesionálny cukrár. Čepeľ ostrého noža ponorte do horúcej vody, aby sa ohriala. Potom utrite suchou utierkou a urobte rez. Tento postup opakujte po každom vytiahnutí noža z koláča. 

 

 

Ako udržať vianočné pečivo mäkké?

Uložte ho do vzduchotesnej nádoby a pridajte plátok bieleho chleba, k medovníčkom sa odporúča aj jabĺčko. Linecké pečivo bude zase chutiť ako čerstvé, ak ho uložíte do škatule a prikryjete servítkou. Väčšina vianočných dobrôt by mala byť skladovaná pri teplote do 5 °C. Pozor však na to, aby teplota neklesla pod bod mrazu. 

 

 

Ako zachrániť vianočný zemiakový šalát, do ktorého ste zabudli kúpiť majonézu?

Vyrobte si vlastnú doma, a to len za päť sekúnd. Ingrediencie (2 žĺtky, 150 ml slnečnicového oleja, lyžica dijonskej horčice, šťava z polovice citróna, soľ a korenie) vložte do vysokej nádoby od ponorného mixéra, prípadne do iného úzkeho pohára. Mixér sa totiž musí pohybovať ako piest. Tyč spustite na dno, zapnite a veľmi pomaly ťahajte hore – približne päť sekúnd. 

 

 

Ako spraviť štedrú večeru ľahšie stráviteľnou?

Ak sa viete vzdať predstavy klasického zemiakového šalátu s majonézou (či už kupovanou, alebo domácou), môžete ju nahradiť jogurtom. Šalát spravíte ešte stráviteľnejším, keď časť zemiakov nahradíte karfiolom uvareným vo vode alebo pripraveným na pare. Rovnako môžete experimentovať s múkami pri pečení. Bežnú bielu pšeničnú múku nahraďte hladkou špaldovou, je bohatšia na bielkoviny a obsahuje viac minerálov.

 

 

Inšpirujte sa profesionálmi na Horizon TV 

 

 • Vo štvrtok 3. 12. 2020 o 19.40 na TV Paprika, v piatok 4. 12. 2020 o 12.40 na TV Paprika a v nedeľu 13. 12. 2020 o 19.55 na TV Paprika

  Nigellissima: Vianočné lahôdky

  Nigella miluje Vianoce a za najdokonalejšiu formu vianočných osláv považuje večierok. Inšpirujte sa jej vianočnými receptmi. • V sobotu 5. 12. 2020 o 14.55 na WAU a v sobotu 12. 12. 2020 o 14.55 na WAU

  Tradičné recepty z celého sveta: Maškrty a pochúťky

  Druhá séria americkej televíznej šou o varení je venovaná maškrtám a pochúťkam. • Každý pracovný deň o 8.30 na Jednotke

  Zdravá maškrta

  Maškrtiť sa dá nielen chutne, ale aj zdravo. Tipy na zdravé a výborné maškrty z produkcie RTVS nielen pre mamičky s deťmi, ale aj pre tých, ktorí majú radi dobré jedlo.  • Každý pracovný deň o 15.15 na Food Network

  Šampionát vo sviatočnom pečení 

  Tradície, tradície! Súťažiaci pekári pripravujú tradičné recepty aj ich alternatívy inšpirované sviatočnými kombináciami. • V pondelok 7. 12. 2020 o 15.00 na Mňam TV, v utorok 8. 12. 2020 o 22.00 na Mňam TV, v stredu 9. 12. 2020 o 8.00 na Mňam TV, vo štvrtok 10. 12. 2020 o 13.00 na Mňam TV, v piatok 11. 12. 2020 o 17.00 na Mňam TV

  Jamieho Vianoce: Než sa rozoznejú zvony

  Vianočný špeciál Jamieho Olivera a jeho hostí. 

 

 Vyberte si balík už od 6.90 € mesačne

Prehľad balíkov a cien


Mohlo by sa Vám páčiť

Prečo je online televízia bez viazanosti taká žiadaná

Slovenské pamiatky, ktoré zažiarili v zahraničných filmoch. Všimli ste si ich všetky?

Najlepšie halloweenske filmy, ktoré si pozrieť, ak sa chcete trocha báť